Etem bozkurt araci

Sercan ben ethem abinin arabasiin yorumunu yaparken dedimki piyasasi ne ise dedim 1500-2500 fazlasi demişim araştirikende ekrana yazdim 1.6 comfort 2001 model önüme böle bi sayfa çikti 20500-19500-21000-civarlarinda fiyatlar çikti bende tutup 1,500 fazlasi dedim

İBRAHİM KARDEŞ ETEM ABİNİN ARACININ ELAGANCEDEN VE CDX BİR ÇOK ÖZELLİGİ VAR BEN ARACAFİYAT VERİRKEN ŞÖLE DÜŞÜNDÜM NORMAL DEGERİNİN 1,500-2500 ARASI FAZLA EDER DİE DÜŞÜNDÜM ÇÜNKÜ YAPILAN ŞEYLER GÖZ ÖNÜNDE ÖRNEK İLANLARDAN Bİ KAÇI

http://www.sahibinden.com/memurdan_...gara_icil-71WQQaXQQ17855760WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/vectra_1_6_comfort_boyasiz_lpg_li-60WQQaXQQ21245904WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/--_i_love_vectra_---04WQQaXQQ10959180WQQpXQQdisplayitem

ne gibi birçok özellik bunlar?

Ethem bey siz ne istiyorsunuz bu el emeği, göz nurunuza? :D :D :D

aractaki emek tabiki tartışılamaz ve gözardı edilemez ama ülkemizde emek verilmiş yapılmış değil orijinal para eder ha arac oriinalden belki daha iyidir (bence orijinalden iyidir ) ama para edermi o ayrı bir konu forumdan biri alsa belki emeği bildiği için 19 felan verir ama forum dışından biri 17 bile zor verir neden derseniz arkadaş sonucta 10 yaşında arac birde fabrika degil sonradan eklenmis ozellik ben olsam 18 veriridim ama forum dışından biri olsam maks 16-17 arası veriridim

Arkadaşlar temiz bir 1.6 vectra ne ederse üstüne ekstraları da ekliyelim edeceği odur. Daha fazlası etmesi için meraklısının almaya istekli olması lazım, bu işler kısmet işleri bana göre cdx den değeri azdır çünkü o kadar uğraşılmasına, ekstralarına rağmen cdx donanımımı yakalayamadı ethem abi. Ama dediğim gibi kısmet bu işler.

Demek istediğim bilenler bilir mekanik olarak benim ne kadar harcadığımı, elde ettiğim değerleri, bana göre benim aracımın ederi 20 liradır. Ben bu rakama belki satmam bile ama satmaya kalksam piyasası malum bu para etmez.

Aynı şey ethem abi içinde geçerlidir, kendine göre bir değeri vardır ve bu konuda konu açılmasını mantıksız bulmaktayım. Araç temizdir ve üzerinde emek vardır. Ethem abinin emeğine paha biçmek bana ve size düşmez kanısındayım. Emeğe göre araç satılabilseydi keşke ama dediğim gibi piyasa belli.

Sürcü lisan ettiysem affola ethem abi ama gereksiz konu bence, yarın insanın çok acil ihtiyacı olur, kaza bela olur aracın değeri 8 lira olur. Hiç niyetin olmaz ama biri çok ister ona senin araban, senin de onun parası kısmet olmuştur 15 liraya satarsın. Aracını satmaya niyetin yoksa abi bence konu boş bir konudur.

benim satmak gibi bir düşüncem yok zaten. sadece mehmet arkadaşımız merak etmiş ve böyle bir araştırma yapmak istemiş. bende ok dedim.

şunuda belirtmeden geçemeyeceğim. benim aracıma yaptığım tüm orjinal donanımları malesef servisler yapmıyolar, yada yapamıyorlar. yapsalar allahbilir ne rakamlar isterler....

bu yüzden atıp tutan arkadaşlara sözüm. lütfen emeğe saygı gösterin.

saygılar.

Son düzenleme:
benim satmak gibi bir düşüncem yok zaten. sadece mehmet arkadaşımız merak etmiş ve böyle bir araştırma yapmak istemiş. bende ok dedim.

şunuda belirtmeden geçemeyeceğim. benim aracıma yaptığım tüm orjinal donanımları malesef servisler yapmıyolar, yada yapamıyorlar. yapsalar allahbilir ne rakamlar isterler....

bu yüzden atıp tutan arkadaşlara sözüm. lütfen emeğe saygı gösterin.

saygılar.

kimse bişey atıp tutmamış ufak takılmaları kaldırmak gerekir ethem bey böyle konuları açmaya izin veriyorsanız..

burda herkes kısmette neyse o olur yazdı.. aksini idda edende sanırım yok..

artı ve artı alınmaya hiç gerek yok..

eyvallah arkadaşım sağolasın.......
fakat okadar emek verince bu takılmalar bile insanın zoruna gidiyor.
bu tür projelerle uğraşan arkadaşlarım beni daha iyi anlayacaklardır. nasıl emekler verdiğimi bir ben birde benim gibi uğraşanlar bilir.
saygılar....

Son düzenleme:
Böyle bir konu açarken sadece olumlu yorumlar beklememek olumsuzlarıda anlayışla karşılayabilmek lazım. Nasıl ki emeğe saygı deniyor, fikirlere de saygı gösterilmelidir. Yoksa konu açılmadan özel mesajlarla halledilsin madem..Aslında emeğe paha biçmek doğru değil bence...

Geri