Far Temizleme,Mercek MontaJı Ve KM Gösterge Camı Tamiri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MadTurk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MadTurk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar biliyorumki forumdaki arkadaşlarımızın bir çoğunun ortak sıkıntısı kararmış farlar kilometre göstergesi olmayanlar yada çatlayanlar veya far ve stoplarında kırık ve çatlağı olanlar var ben 3 gündür araştırdım ist bunu çok temiz şekilde ve makul fiyatlara yapan altan usta var araştırıp yerini buldum atlan ustayla konuştum türkiyenin her yerine kargo ücretini bizlerin ödemesi koşuluyla bu bahsetiğim işlerin hepsini yapıp adrese gönderebiliyormuş...reklam olmasın diye adres veya tel veremiyorum sakın yalnış anlaşılmasın benim burda bir kazancım yok sadece siz değerli arkadaşlarıma yardımcı olmaktır şimdi size videosunun adresini vericem izleyin...

http://www.izlesene.com/video/far-temizleme/2898673

paylasim icin tesekkurler meraklisi oldugum bi konu cok guzel ender mesleklerden biri :D

rica ederim...evet gercekten temiz yapan çok zor ayrıca yaptığı işlere garanti veriyor kendisiyle konuştum kararan farlar için yapan çok diyor ama 3 ay sonra eskisis gibi tekrar kararıyor ben yaptığım işe en az 1 yıl garanti veriyorum diyor helal olsun adama ayrıca isteyen kişilere adres ve tel pm atabilirim özelden

adres ve telefon alabilir miyim mehmet abi far temizliği ihtiyacım var..

böyle ustalar altın gibi az var palaşım için teşşekkürler umarım fiyatlarıda uçuk kaçık değildir misal benim farım 150 tl temizliğe yada ufak bir tamire 100 tl alıyorsa 50 tl fazla verir sıfırını alırım..

abi senin far nasıl 150 TL yaw:D
imkanı olan bu işlerle kendi uğraşsın derim. hem zevkli hem işi öğreniyorsunuz, paranızın bir kısmı da cebinize kalıyor.

abi senin far nasıl 150 TL yaw:D
imkanı olan bu işlerle kendi uğraşsın derim. hem zevkli hem işi öğreniyorsunuz, paranızın bir kısmı da cebinize kalıyor.

misal dedim zaten kendi aracım için demedim.. yani örnekleme yapdım bir far ın fiyatına yakın ise yapdığı işçilik o zaman yaptırmaya değmez yenisi alınır zaten onu demeye çalışdım :D bazı yerler bu tür emek isteyen işlere aşırı paralar istiyorlar ondan.. birde farı açması değil kapatması çok önemli yanlış kapatırsan eskisinden beter yaparsın devamlı buhar buğu yağar su alır sonra uğraş dur..

misal dedim zaten kendi aracım için demedim.. yani örnekleme yapdım bir far ın fiyatına yakın ise yapdığı işçilik o zaman yaptırmaya değmez yenisi alınır zaten onu demeye çalışdım :D bazı yerler bu tür emek isteyen işlere aşırı paralar istiyorlar ondan.. birde farı açması değil kapatması çok önemli yanlış kapatırsan eskisinden beter yaparsın devamlı buhar buğu yağar su alır sonra uğraş dur..

kesinlikle...

gecen hafta içinde de ist avrupa yakasında topkapı tarafında bir yere sordum far temizleme olayını.. Benım farlardan bırı yenı daha çizik yok diğeri ise baya sararmış durumda.. Adama dedim yeni olan far gibi aynı o hale getirebilirmisin vet getirirm dedi 75 tl bır ucret karşılığında ve farı kendım söküp adam götürecekmişim yani kendi söküp takmıyo sadece temizlik.. Güvenemedim acıkcası yaptırmadım bende.. Ama gidip görmek isteyen varsa adresde verebilirim.. İşyeri sahibini tanımıyorum zaten tanıyor olsam yaptırıdım :D

gecen hafta içinde de ist avrupa yakasında topkapı tarafında bir yere sordum far temizleme olayını.. Benım farlardan bırı yenı daha çizik yok diğeri ise baya sararmış durumda.. Adama dedim yeni olan far gibi aynı o hale getirebilirmisin vet getirirm dedi 75 tl bır ucret karşılığında ve farı kendım söküp adam götürecekmişim yani kendi söküp takmıyo sadece temizlik.. Güvenemedim acıkcası yaptırmadım bende.. Ama gidip görmek isteyen varsa adresde verebilirim.. İşyeri sahibini tanımıyorum zaten tanıyor olsam yaptırıdım :D

nasıl ya farı ben açıcam ben kapıycam içini temizleyemi 75 tl alıcak :kop: :kop::kop::kop::kop::kop::kop: off yaa öldüm gülmekden eğer öyleyse zaten ben açdıkdan sonra içini temizlemekdenmi erinicem.. ;)

Geri