Far Temizleme,Mercek MontaJı Ve KM Gösterge Camı Tamiri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MadTurk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
böyle ustalar altın gibi az var palaşım için teşşekkürler umarım fiyatlarıda uçuk kaçık değildir misal benim farım 150 tl temizliğe yada ufak bir tamire 100 tl alıyorsa 50 tl fazla verir sıfırını alırım..

yok öyle bir fiyat 150 tl verdikten sonra zaten yenisini alırız sizin dediğniz gibi bildiğim yalnış hatırlamıyorsam far temizleme çifti 50tl idi... zaten kendiniz yapamazsınız forumda magirus plus mıdır nedir onunla temizleme var ama 4 ay sonra yine hüsran farın üstündeki cilayı alıyor o ilaç altan ustanın yaptığı işleri sayıcak olursak...

far camı temizliği

KAZADAN VEYA ZAMAN AŞIMINDAN DOLAYI ZEDELENMİŞ, İÇİ KARARMIŞ , ESKİYEN HER TÜRLÜ ARAÇ FARLARINI SIFIR HALE GETİRİYORUZ.
ZAMANLA
FARLARDA OLUŞAN:
- TAŞ İZLERİ
- ÇİZİKLER
- SU ALMASINDAN DOLAYI İÇ KARARMASI
- SİYAHLANMALAR
FARIN YENİSİYLE DEĞİŞMESİNİ GEREKTİRİR.
BİZ BU FARLARI KUTUSUNDAKİ GİBİ SIFIR HALİNE GERİ ÇEVİRİYORUZ
EK OLARAK:
- Km KADRAN CAMLARI
- ARKA STOP CAMLARI
- TAMPONLARDAKİ SİS CAMLARI
KIRILDIĞI NOKTADAN TAMİR EDİLİR .
NOT: Daha detaylı bilgi için aşağıdaki adres ve telefon numaralarından ulaşabilirsiniz:)
(MERKEZİMİZ BOSTANCI SANAYİ SİTESİNDEDİR. ADRES: Alanaldı cad.Atılgan sok.NO:9 İçerenköy/BOSTANCI Telefon (iş): +90-216-5751921

far temizliğini az çok bilirim öncelikli farın tasına zımpara gerekir öyle ilaçla sıvıyla olmaz el emeği şart o işde..

bende geçende merceklerimi değiştirdim. eski merceklerin içi küflenmişti resmen...

yalnız iyi reklam yapmışlar sitede birçok arkadasın yaptıgı mercek olayını kendi projemiz dedi ya helal olsun.... :)

sırf araç aydınlatması üzerine forum var, orada ne uygulamalar var bir görseniz. Uno'da bile bixenon var mesela :D

sırf araç aydınlatması üzerine forum var, orada ne uygulamalar var bir görseniz. Uno'da bile bixenon var mesela :D

öyle tipler var adam aracın her yerine ampül led ne bulursa döşüyor torpido içi torpido altı koltuk altı arabanın altı tampon altı pandizot üstü kapı altı ayna altı :D :D silecek fiskiyesine bile led koyuyorlar :D :D

nasıl ya farı ben açıcam ben kapıycam içini temizleyemi 75 tl alıcak :kop: :kop::kop::kop::kop::kop::kop: off yaa öldüm gülmekden eğer öyleyse zaten ben açdıkdan sonra içini temizlemekdenmi erinicem.. ;)

:D
yok kardeşim beni yanlış anlamışsın. Farın içini açma değil, araçdan farı söküp adama götürcen temizliyip vercek geri sen takıcan aracına :D

öyle tipler var adam aracın her yerine ampül led ne bulursa döşüyor torpido içi torpido altı koltuk altı arabanın altı tampon altı pandizot üstü kapı altı ayna altı :D :D silecek fiskiyesine bile led koyuyorlar :D :D

yok abi öyle değil gerçekten kalite işler var. en azından şöyle anlatıyım, forumda H serisi xenonlar ve merceksiz xenonların muhabbeti bile yasak:p:D

acaba mercekleri ne marka alıp takıyor farlara ?

Geri