Far tercihiniz???

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımın farlarını çıkartıp yıkayacaktım...fakat makyajlı mercekli far mı taksam yoksa angel far mı taksam yoksa bu farlar bu araca daha çok yakışıyor yıkAtmı dersiniz???

güzellik açısından siyah zeminli angel far mercekliden daha cok yakışır bence ama orjinal bir görüntü isterseniz makyajlı kasa mercekli far derim..ikisinin ortası bi far içinde çıkmacılardan mercekli makyajlı kasa farları alıp far karartma işlemi uygulayabilirsiniz:)

yikayim derken farlarin motorlarina ve icindeki nikelaja dikkat edin bence...

ibrahim benim farlam iyi aydınlatmaz haberin olsun. b2 mercekli farı yani. mercekleri küçük.

bende b2 farı takmak istiyorum aslında soketler falan uyuyormu...

angel'ın espirisi kalmadı b2 farı daha güzel olacaktır...

mustafa abi bahsettigin cdx lerdeki gibi mercekli far değilde b2 kasa merceksiz farlar ise benim arabada takılı ölçü ve soket bakımından birebir uyumlu

nazım adım hasan :D unuttun sen beni tabi uzun zamandır görüşemedik forumda.. benim sinyal lastikleri artık antalyanın güneşinden iyice kötüledi senin farların markası ne ona göre alayım...valeo mu

nazım adım hasan :D unuttun sen beni tabi uzun zamandır görüşemedik forumda.. benim sinyal lastikleri artık antalyanın güneşinden iyice kötüledi senin farların markası ne ona göre alayım...valeo mu
kusura bakma abi o an aklım nerdeydi bilmiyorum profilde de yazıyo adın ama nasıl olduysa artık mustafa demişim sen yazınca farkettim mustafa yazdıgımı:eek:
evet valeo marka ve gayet memnunum 1 bucuk yıldır herhangi bir sararmaya da ugramadı tavsiye ederim:good:

Kendi farlarınıza mercek monte ettirin, içini de karartırsınız..

Geri