Far tercihiniz???

tamam aklımda bulunsun. lazım olan olursa sana yönlendiririm ben. hayırlı olsun bu arada yeni farların.

ALLAH razı olsun... şuan farları aldım panjurda aldım...krom panjur aldım...cuamrtesi takılcak...kimileri tamponların üsütndeki siyah bandı beyaza boyat diyor...sen ne dersin???yoksa bir tane çıkma makyaj tamponmu bulsam???

Son düzenleme:
sadece ön tamponu değiştirirsen arka tampon ve yan çıtalar sırıtır. değiştirmişken komple yapmak gerekli. ben hepsini beyaza boyat derim eğer renk değişikliği istiyorsan.

şuan bana dedikleri o farlara ve tampona siyah şerit gitmez diyorlar...ön tamponu makyaj kasa tampon yap...yanlar ve arkdaki siyahlarıda beyaza boyatırsan güzel bir görünti elde edersin diyorlar...kimiside komple beyaza boyat diyorlar...orda 10 15 kişi karar veremedik...kimisi de orjinal dursun bozma diyorlar...:D

ön tampon değişince arka tampon sırıtır dediğim gibi. ya ikisinide değiştirip çıtaları boyatacaksın b2 görünümü vereceksin. yada hepsini boyatacaksın.

bence o ön kısmı boyatma..benim tamponun siyah kısmı siyaha boyanmış önceki sahibi tarafından..taş v.s. alttaki macunu hemen kaldırıyor bilgin olsun tamponun hiç biyerinde sıkıntı yok sadece siyah kısım boyandığı için dökülmeler var...

bence o ön kısmı boyatma..benim tamponun siyah kısmı siyaha boyanmış önceki sahibi tarafından..taş v.s. alttaki macunu hemen kaldırıyor bilgin olsun tamponun hiç biyerinde sıkıntı yok sadece siyah kısım boyandığı için dökülmeler var...

benim ardakadaşdada vectra var oda boyattı bende ben iki senedir kullanıyorum hiçbir çıkma yok bu siyahı boyatacak usatya bunun ilacını sorsunlar ilaçla atarsalar hiç bir çıkma olmaz...

Geri