fara mercek ekleme '(xenon için ideal)'

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan emrastra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercekler hella ve valeo dur.ilgilenenler bana mesaj atsın.Çünkü ayrıntı yazarsak reklama giriyormuş...

Ekli dosyalar

• 2.webp
    2.webp
    45.5 KB · Görüntüleme: 373
  • 4.webp
    4.webp
    21.5 KB · Görüntüleme: 297
  • 5.webp
    5.webp
    43.3 KB · Görüntüleme: 281
  • 6.webp
    6.webp
    43.1 KB · Görüntüleme: 263
  • 12.webp
    12.webp
    28 KB · Görüntüleme: 296
Son düzenleme:
hacı benim acil bundan yapmam lazım yoksa 220 ytl ye bir fk alabilirim çıkma tabi.. bunun maliyeti nedir ?

kesinlikle reklama falan girmez cünkü senden önce birisi daha yapmış ve detayları ile anlatmıştı ama o del kes falan uzatmıştı biraz bu daha pratik gibi görünüyor.. direk detaylı anlatım yap kardeşim hiç çekinme.

Ben 60 ytlye bulmuştum ama bu uygulamayı bilmediğim için almamıştım.
bunu gördükten sonra şimdi olsa alırdım.
resimler biraz daha detaylı olabilir. orjinal aynadaki ampül delikleri kesiliyormu anlamadım tam.

uygulamak sorun değil ama ayarlamak çok zor die biliyorum...

Evet o benimde kafamı kurcalıyor. mercekte yerine oturtmada 1cm bile saptırsan ilerde ışlık hüzmesi metrelerce oynar.

sen pedere söylede su benim iç havaya bi bakıversin. Dagtıcam yoksa konsolu felan.

konu 2 tane mi?

Evet o benimde kafamı kurcalıyor. mercekte yerine oturtmada 1cm bile saptırsan ilerde ışlık hüzmesi metrelerce oynar.

sen pedere söylede su benim iç havaya bi bakıversin. Dagtıcam yoksa konsolu felan.
bi söleyim abi... muhtemel bi fikir verir sana..

bu benimde aklımda yaa yapmak lazım angel falan işi çok özenti oluyo sadece mercek lazım miss gibi

Geri