farlarım az aydınlatıyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan luci
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abı en ıyısı bence yıne sarı farlar, beyazlar yagmurda karda cok ii aydınlatmıyo dıe duydumm

Mümkün olduğunca gece yolculuklarından kaçınıyorum ama bazen de mecbur kalıyosun ... :(

ben mtech aldım beyaz ampul gayet iyi vede ondekiler rahatsız olmuyo eski sarılara göre kat kat iyi farları yıkamaya çalışmayın bence çünkü onun içine pislik dolmaz siz yıkarken bile arabayı farların için su kaçmıyo nasıl nereden girecek bu pislik

taktırabiliyorsan xenon yoksa orjinalı dursun

Bu beyaz far sevdası...

Arkadaşlar farlarınız beyaz olsun istiyorsanız ampul kullanmayın Xenon alın derim ama Xenon farlar adaptörlü monte ediliyormuş ve fiyatlarıda 1200 ytl den başlayarak ilerliyormuş...

Bende beyaz fara karşı olanlardanım zaten gece araç kullanmayı ve uzun yolları gece gitmeyi seven biri olarak şunu söyleye bilirim Xenon aydınlatma ile beyaz ampul karşıdan gelirken belli ediyor kendini, beyaz ampulü bende denedim 1 gün sonra eski farlarıma geri döndüm çünkü dostlar 100 km hızla giderken gözünüzde yaşayacağınız bir yanımsama Allah korusun acı sonuçlar doğurur, hem araç kullanmak en fazla sportmenlik gerektiren bir uğraşıdır sen karşındakini ne kadar düşünürsen unutmaki okadar karşı taraf tarafından düşünülüyorsundur Sürücü olmak kanımca en fazla saygıyı gerektiriyor, senin gözünün içine projektör tutulmasını istemiyorsan sende tutma derim...

Şunuda eklemek isterim;
Bana çok ilginç gelir alaca karanlıkta sis farlarını yakan arkadaşların ne yapmaya çalıştıkları, ve gece yol alan bir çok sürücü arkadaşın sis farlarını hep açık bırakmaları sözüm o arkadaşlara...

Sis farı adı üzerinde SİS FARI illa ki sis farının butonuna siste kullanınız mı yazmalılar, ama doğru bu tip arkadaşlar için bir ara cips lerin içinden çıkan tasolara bunu yemeyin yazmışlardı.:D

Zeka ile alakalı sanırım...

Corsa_N' Alıntı:
kıl olduğum nokta şu şehir içinde far yükseklik ayarlarını en yukarı alan zırtolar var bunlar yüzünden kısalar bile gözünün içine giriyor uzun yanıyo sanıyorsun sellektör yapıyorsun herifcioğlu bu sefer uzunları yakıyo felç oluyorsun .
ben daha yenı far ayarı yaptırdım.usta farların ayarını "0" konumuna gore yapmıs.sımdı bu durumda benım farlar sızın dedıgınız gıbı en yukarıya goremı yapılmıs oldu.bu durumda ne yapmam gerekır.su anda arabayı "0"konumuda suruyorum.normal yuksaklık numarası kactır.usta hatamı yaptı..tesekkurler..

csoft' Alıntı:
Bana çok ilginç gelir alaca karanlıkta sis farlarını yakan arkadaşların ne yapmaya çalıştıkları, ve gece yol alan bir çok sürücü arkadaşın sis farlarını hep açık bırakmaları sözüm o arkadaşlara...

Sis farı adı üzerinde SİS FARI illa ki sis farının butonuna siste kullanınız mı yazmalılar
Zeka ile alakalı sanırım...
Ben de çok kıl oluyorum valla bazıları sadece parkları yakıp sis farlarıyla gidiyolar ... :mad:

sanırım hata olmuş kar..

Dostum normal ayar bence iki de yapılmalı...

şimdi "0" konumunda diyorsun araç yüke bindiğinde bagaja bir şeyler koyduğunda ister istemez farlar bir nebze yukarıya kalkacaktır ve senin biraz daha aşağıya alacağın bir konum yok istersen aynı ustaya git ve bir hata olduğunu ve swich 2 konumundayken normale göre ayarlamasını iste..

Geri