fikirleriniz bekliyorum...

Araç gayet düzgün görünüyor, tek eksiği bagaj kapağı üstüne spolier...Fikrim krom ürünler çok sırıtıyor bence; ama tabi zevkler ve renkler tartışılmaz...(Boya ise mahfediyor güzel arabayı, 100 yılın dizayn ödülünü almış bir araç bence bu haliyle muhteşem) (Eski aracım bundandı hala özlüyorum ve bu araçların spolier-marşpiel hariç dokunulmaması kanısındayım)

spoiler derken gtlerde olan cinsten spoiler bagaj kaputuna birleişk olanlardan mı diyorsunuz???

ibrahim krom panjur tak tamam. bence oynama araçla gayet güzel duruyor.

ibrahim krom panjur tak tamam. bence oynama araçla gayet güzel duruyor.

tm abi senin sözün benim için çok önemli...krom logosuz panjur bulabilirsem bulamadım daha şık olcaktı ama...işte olmadı...bahadırda arıyor galiba bende...

ne zaman almış kim vermiş bu ödülü merak ettim

Bu araç bendeyken sırf bununla ilgili araştırma yaparken bir yerde okumuştum, dizayn konusunda ödüllü diye...Ama hatırlamıyorum şimdi nerede okuduğumu...

spoiler derken gtlerde olan cinsten spoiler bagaj kaputuna birleişk olanlardan mı diyorsunuz???

Hayır bagaja yapışanı kastetmedim, diğerleri...Resimdeki gibi birşey...Tesadüf bu da 68 çıktı nette ararken, burada dikkat edersen tampodaki siyah plastik ve kapı çıtası boyanınca kötü olmuş (şahsi fikrim)

n529744432_662149_3209.jpg

Bir de küçük bir fikir, sis farlarına, kapak yapabilirsin...(Ama resimdekiler 99 için)

42022416563839138.jpg

farları değiştirince illaki bir değişikliğe gerek yok ama
eğer orjinallikten yanaysanız hiç boyaya filan gerek yok bence apaçi işi gibi duruyo..
boya yerine makyajlı kasa tampon takabilirsiniz daha şık durur
krom ve ya logosuz panjur yakışır

İmzamdaki tampon apaçi duruyormu? :)

İmzamdaki tampon apaçi duruyormu? :)

Vectra B için tamponun siyah kısımlarını boyatmak arabayı orjinallikten cıkarıp apaçi işi kurcalanmış araç gibi gösteriyor benim şahsi fikrim bu.genel olarak bahsetmedim öznel olarak sadece Vectra B için söyledim Gsi ne yakışmış mesela ama bizim araclara yakışacagını hiç düşünmüyorum ki,canlı örnekler var cevremde ve nette:)

Orjinalini bozmayı düşünMüyorum zaten...

Geri