Filmli Camlar Muayeden Geçmiyor mu ?

Mühim olan muayeneden geçmesi değil, yasalardan geçmesi.

Savaş bey üye arşivinde yapmiştim ama tanitimi...

Arkadaşlar camlarin 3 numara filmli ve hiç bir sikinti çekmedim muayeneden nede ek-1 belgesi düzenlenirken hafif kusurlu olarak geçiyor daha yeni yaptirdim muayeneyi emn olun geçiyor...ama savaş beyin dediği gibi polise takilirsaniz biraz dilinize kalmiş gerisi yoksa kesinlikle söktürüyor veya çiziyor...

muayeneden hafif kusurlu geçmesi o kusuru 1 ay içinde halledin demektir,polis arkadaşlar isterse yazarlar,inisiyatif onlardadır.

muayenen ilk seferde kusurlu geçenler bir sonraki muayenede aynı kusur olursa geçmiyor

film konusu çok baydı kimse arama yapmıyor sırf siteye filmi sormak için üye olan var:(

Savaş bey üye arşivinde yapmiştim ama tanitimi...

Arkadaşlar camlarin 3 numara filmli ve hiç bir sikinti çekmedim muayeneden nede ek-1 belgesi düzenlenirken hafif kusurlu olarak geçiyor daha yeni yaptirdim muayeneyi emn olun geçiyor...ama savaş beyin dediği gibi polise takilirsaniz biraz dilinize kalmiş gerisi yoksa kesinlikle söktürüyor veya çiziyor...
Teşekkürler.

tüv türk muayenelerinden hafif kusurlu olarak geçiyor.bilginize

perdeye mecbur kalacaz muaynede ikinci kez aynı kusur bulunursa geçmiyor hayırlısı :saplak:

Geri