FM Transmitter Yardım ? (!)

OnunAdıHektor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben daha farklı bir modelini kullanıyorum Transmitteri ayarladığın frekans önemli birbirine yakın iki istasyon arası ayarlarsan cızırtı oluyor boş bir frekansta mükemmel oluyor. çokta memnunum.

Ben daha farklı bir modelini kullanıyorum Transmitteri ayarladığın frekans önemli birbirine yakın iki istasyon arası ayarlarsan cızırtı oluyor boş bir frekansta mükemmel oluyor. çokta memnunum.

Linkteki Üründe bluetotla telefona bağlıyorsun gelen aramadaki kişinin sesinin arabanın hoparlölerinden duyuyorsun.. bu özelliği çok tatmin edici görünüyor..

bende kullanıyorum...aynı özellik var ama telefon özelliğini hiç denemedim ve ihtiyaç'da duymadım... güzel ve kullanışlı...tavsiye ederim...

Eğer Bluetooth kullanırım diyorsanız çok cazip bi ürün. Fiayatıda gayet makul. Ama sadece fm transmitter düşünürsen piyasada 20 Tl ye satılanlar bile işini görür.

Benm bir arkadaşımda vardı bu. Çakmaklığa tam oturmuyordu durmadan cıkıyordu yerinden hatta lakalar ve tümsekler en büyük korkusu olmuştu.
Müziği sesini açtınmı durmadan bir cizirtı oluyor. yakın frekanslarda parazitlenme.

BEndekide çin malı öok güzel çalışıyor bu baya kapsamlı 100 tl daha koy pionner teyip al derim

her türlü transmitteri denedim,kasetten telefona bağlama aklına gelinmicek sekilde yontemler kullandım.Transmtter olayı cok kotu her zaman bir cızırtı oluyor hafiften..Bir tane cd calar düşünüyorm bu yüzdende..

Geri