focus nasildir tavsiye edermisiniz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan copcu06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar devamli burdaki piyasadan araba bakiyorum alina´bilecek ucuz bir astra g bulamadim su fokcus nasil kullanan varmi benim icin km si ve ps az olmasi önemli vergi sigorta ps üzerinden aliniyor burda tavsiyelerinizi bekliyorumFocus Ambiente 1,4

Preis€ 4.700KategorieGebrauchtwagenErstzulassung11/2000AufbauLimousineGetriebeHandschaltung, 5-GangTreibstoffBenzinHubraum1388 ccmLeistung55 KW (75 PS)Türen5Sitze5Gesamtgewicht1480 kgKofferraum350 LiterKilometerstand74.350 kmFarbeGrün, metallicInnenausstattungGrau, Stoff
rund_left_bottom.gif
rund_right_bottom.gif

ExtrasABS
Airbag-Beifahrer
Airbag-Fahrer
Aluräder
Außenspiegel anklappbar
Elektr. Fensterheber (2-fach)
Klimaanlage
Kopfstützen hinten
Radio/Cassette
Schiebedach
Servolenkung
Sitzbank geteilt
Wegfahrsperre
Zentralverriegelung
rund_left_bottom.gif
rund_right_bottom.gif

ZusatzinformationenZweitfahrzeug - Damenfahrzeug
Alufelgen: Sommereifen eine Saison gefahren
Felgensperre
ÖAMTC-Pickerl
Jahresvignette
Anrufe ab 17 Uhr
rund_left_bottom.gif
rund_right_bottom.gif

Originalfoto Alle Fahrzeugfotos
rund_left_bottom.gif
rund_right_bottom.gif

FahrzeuganbieterEva Müllner 1220 Wien Wien

bence çok güzel bi araba yol tutuşu mükemmel spor ve sağlam araba şirkette var 2,0lt 140 hp sportrend tek kapı 2000 model iyi kaçıyo ama fordla mahkemeliğiz 2000 model araba alındıktan 1 hafta sonra 3. vitese geçmemeye başladı sorunlu yani 3. vitesi kullanamıyoruz ama yinede memnunuz mahkemeyi kazandık arabayı alcaklar bekliyoruz artık :)

Ambiante en boş donanımlı olan seri bildigim kadarıyla. bence 1.6 Ghia bulsan daha iyi olur.
birde Allah gostermesin ani fren durumunda aracın onu iice yere yaklasıyor ve baska araca arkadan girdiginde direk ondeki aracın altına giriyor. buda hasarın artmasına neden oluyor.

kardes arac fena degil..ikinci araba olarak kullanilmis...sahibinden,arac temiz bence uygun..km az..birazda pazarlik daha bekleme..bak yillik viniyetede icinde..teker yeni
al derim :D

1,4 tavsıye etmem turkıyede şirketler ıcın vazgecılmezdı bı ara hepsını elden cıkardılar 1,4 pek kımse bılmez pıyasada azdır 1,4 bu kasa ıcın yetersız bence yokmu vıyanada daha duzgun bırşey :)

Bence 4.700 euro ya daha temiz bir araba bulabılırsın,avusturyanın vergılendırme sıstemını bılmedıgım ıcın motor hacmıne bırsey dıyemıyorum,normal sıgorta dısında vergı alıyor mu acaba ?

usta sen autoscout24.de web sitesini ziyaret et emrah abide önermis sana orada güzel araclar var. ama sen viyanadasın... soruna gelirsek 1.4 biraz agır kalır bence... yani 1.6 daha iyi olur... ama sen vergi filan o açıdan bakıyosun... 1.6 101 ps sanırım değişiyo eger aynı olursa vergileri 1.6 ideal bence...

yılın otomobili seçilmişti 2 sene üst üste iyi arabadır

Geri