laguna nasildir

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan copcu06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sınıf-fiyat-performans kıyaslamasına gidilirse pek rakibi yok. Görünüş itibariylede çok güzel.

donanım çok iyi motorda öyle, alınabilir.

mehmet merhaba hatirladin beni umarim
valla benim fikrim alma 2005 passat falan baksana o paralara bulabilirsin aslinda yeni kasa yada genis bi arac istiyosan al bi opel signum

http://img694.imageshack.us/img694/5969/opelsignum.jpg
hatirladim kardes valla gönlüm vw yada a4 den yana opelinde insiginadan ama fiyatlar ucuk bonbos araba dünya para bilmiyorum bakalim benimm araba satilsin bakalimda eldeki paraya bakacagiz bos biseyde almak istemiyorum birtanede vw gördüm hosuma gitti ama cok para karar verirsem böyle bisey olacak asagi yukariPassat Variant Highline 2,0 TDI DPF DSG

Preis€ 18.300KategorieGebrauchtwagenErstzulassung06/2006AufbauKombiGetriebeHalbautomatik, 6-GangTreibstoffDieselHubraum1968 ccmLeistung103 KW (140 PS)Türen5Sitze5Gesamtgewicht2170 kgKofferraum603 LiterKilometerstand62.000 kmFarbeSchwarz, metallicInnenausstattungSchwarz, Teilleder
haken.gif
Garantie
haken.gif
Gewährleistung
haken.gif
Serviceheft
rund_left_bottom.gif
rund_right_bottom.gif

ExtrasABS
Airbag-Beifahrer
Airbag-Fahrer
Airbag-Seite
Alarmanlage
Aluräder
Antischlupfregelung
Außenspiegel beheizbar
Außentemperatur - Anzeige
Bordcomputer
Dachreling
Dieselpartikelfilter (DPF)
ESP
Elektr. Außenspiegel
Elektr. Fensterheber (4-fach)
Elektr. verstellbare Sitze
Klimaautomatik
Kopfstützen hinten
Lederausstattung
Mittelarmlehne
Navigationssystem
Nebelscheinwerfer
Radio/CD
Regensensor
Schiebedach
Servolenkung
Servotronic
Sitzbank geteilt
Sitzheizung
Skisack
Spiegel autom. abblendbar
Sportfahrwerk
Sportsitze
Tempomat
Trenngitter
Wegfahrsperre
Zentralv. mit Fernbedienung
rund_left_bottom.gif
rund_right_bottom.gif

Zusatzinformationen1. Besitz , unfallfrei , Serviceheft ,
Navigation -plus mit Farbdisplay , Schiebedach mit Solarzellen , Automatik DSG , Tempomat , Sitzheizung , e-verstellbare Sitze , .....
Garantie-Inzahlungnahme von Gebrauchtwagen-Finanzierung-Gewährleistung
www.autocentersüd.at
rund_left_bottom.gif
rund_right_bottom.gif

Originalfoto Alle Fahrzeugfotos
rund_left_bottom.gif
rund_right_bottom.gif

FahrzeuganbieterAutocentersüd Triester Strasse 268 1230 Wien Wien

onun km cok renk güzel deyil extralarida az

slm

slm ben de laguna vardı sattıkdan sonra astra aldım o yüzden sana tavsiyem KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE alma türkiyede tutulmuyo ben 2 ay uğraştım satana kadar göbeğim çatladı zor sattım rahatlık olarak süpper ama anlamıyorum megan tutuluyor lagunanın yüzüne bakan yok benden sana bir dost tavsiyesi alma...:(

Mehmet fiyat olarak iyi, benim bu arabalar hakkinda bilgim yok kullanmadim kullanan tanidikta yok buralardada pek tutulmadi.ama gercekten araba almaya karar verdiginde bir görüselim buralardan daha iyisini buluruz.lagunayada kafadan kötüdür ,söyledir ,böyledir, diyemiyecegim,belkide gercekten iyi bir arabadir.gerci benim icin en iyi araba en az ariza yapan arabadir..:D

laguna çok kral bi arabadır ama efsane kasaları... bunlarda donanım doluluk gidiş açısından bir numara.. ama elde kalma ihtimali çok fazla.... variantla kıyas yapmışsınya, bak bide 2001 model passatla, 2001 model lagunayı kıyasla.... lagunanın fiyatı satarken çok düşüyo üzülürsün bence.... tabiki bizimki laf sadece tabiki senin beğenin ve kararın önemli olan... hayırlısı olsun.

Geri