Format atilmis pc de tarih formattan oncesine donebilir mi?

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nisanlim format attirdi bi arkadasimiza ve toshibanin kendi cd si ile ama c ye degil full herseye format atilmis hersey silindi? acaba bi caresi varmidir? bence yok ama yinede sormak istedim cevaplarinizi bekliyorum :)

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çaresi var ama yüzde yüz etkili olmuyor. bigisayarda format olayı şöyle özetlenebilir.üzeri kap-kacak dolu bir masanın üzerine örtü örtmek gibi bir şeydir.bilgisayarın hard disc denilen parçası hiç birşey unutmaz haberiniz olsun. formatlama sadece dosyaları farklı bir formatta yeniden depolama gibi birşeydir.
netde araştırırsanız bulursunuz. benimde başıma gelmişti bu olay. yanlışlıkla d yide silmiştim. program bütün dosyaları geri getirmemişti ama yüzde 50 sini kurtarmıştım. kalanlarda dosya bozuk uyarısı verdiğinden açılmamıştı. ama en az yarısı geri getirilebilir.

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çaresi var ama yüzde yüz etkili olmuyor. bigisayarda format olayı şöyle özetlenebilir.üzeri kap-kacak dolu bir masanın üzerine örtü örtmek gibi bir şeydir.bilgisayarın hard disc denilen parçası hiç birşey unutmaz haberiniz olsun. formatlama sadece dosyaları farklı bir formatta yeniden depolama gibi birşeydir.
netde araştırırsanız bulursunuz. benimde başıma gelmişti bu olay. yanlışlıkla d yide silmiştim. program bütün dosyaları geri getirmemişti ama yüzde 50 sini kurtarmıştım. kalanlarda dosya bozuk uyarısı verdiğinden açılmamıştı. ama en az yarısı geri getirilebilir.

cevabiniz icin gercekten cok tesekkur ederim sagolasiniz bakalim arastiricam... insalla yapabilirim

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geri dönüş mümkün. Çok başarılı programlar var.Yardım istediğiniz konu başlığını arama motorlarına yazarsanız olumlu cevabı alırsınız. Geçmiş olsun,umarım hafif sıyrıkla atlatırsınız. :)

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
flash bellek, harici hdd ve pc gibi ekipmanlarınızı satar yada birine hediye etmek isterseniz billin ki geçmişe dönük bütün bilgileriniz, resimleriniz başkası tarafından elde edilebilir. silinen her dosya hdd nizin bir köşesinde saklı kalır.

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ücretli programlar bu konularda daha etkili. diğerleri dosyayı azda olsa bozuyor

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
eğer kurtarmak istediğiniz dosyalar çok önemliyse, bu yaptıklarınız onları daha da geri getirilmez hale çeviriyor.