forumumuzdaki en fazla km li araç hangisi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sssguler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bir de ben birşeye dikkat ettim. Rutin çalışan araçlarda genelde problem çıkmıyor. Önceden aracımı haftada 1kullanırdım, muhakkak birşey olurdu. Şimdi hergün İzmir-manisa arası iş için; hiçbir problem yok. Sadece bakımlar yetiyor. Eskiler demişler ya: "İşleyen demir pas tutmaz" diye, böyle bişey galiba

evet büyüklerimden hep duyarım duran araba daha fazla zarar diyee.. bende genelde sık binmeye çalışıyorum

Bir de ben birşeye dikkat ettim. Rutin çalışan araçlarda genelde problem çıkmıyor. Önceden aracımı haftada 1kullanırdım, muhakkak birşey olurdu. Şimdi hergün İzmir-manisa arası iş için; hiçbir problem yok. Sadece bakımlar yetiyor. Eskiler demişler ya: "İşleyen demir pas tutmaz" diye, böyle bişey galiba

Gerçekten doğru.

İzmitte bi bakkalda 1.000.000 km de 70 küsür model dizel bi vw passat statıon var.Hala biniyor adam :)Motor yaptırdı tabiiki :D

Madem ki konu bu yönde, 4.6 milyon km'li dizel Mercedes var Selanikli bir taksicinin. Mercedes ondan satın alıp müzesine koymuş, yerine de yeni modelini vermiş. Aratırsanız resimleri, haberleri vs çıkar google'da.

edit: hatta işte burda http://www.worldcarfans.com/104092910195/proverbial-longevity-in-46-million-kilometers

Mercedes farkı işte...

Benim önceki renaul9 fairway aracım 360 bin gitmişti(240 küsür bin ben kullandım).360 binde motor yapıldı ve 120 bin daha bindim.Satarken havada kaptılar çünkü motoru sıfır gibiydi.Nasıl bu kadar km yaptın derseniz üniversite 3. sınıftayken Türkiye turuna çıkmıştım :)

şu 3 nokta koyan arkadaşlar niye koydular acaba ? veya canının sıkılması mı gerekiyor anlamadım ?

3 noktaları bilemem ama her önüne gelen imdat,yardım,acil ya da bu tarz konuları açıyorlar fazlasıyla kirlilik olduğunu düşünmekteyim kaldı ki bu tarz bir sürü konu var,ben mesela hiç merak etmiyrm kimin aracı kaç binde olduğunu bana da aşırı saçma geliyor.Kısacası bunlar post kasmadır.

ne alaka ya ben anlamadım aracmın orjinal km 140 bin:S

Şimdi daha dikkatli baktım,139.000 miş.
Geçenlerde sanayide 550.000 km de vectra a görmüştüm,hala canavar gibiydi.

Geri