Garantiyi Uzatmalı mıyız ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sereye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Garantiyi Uzatmalı mıyız ?

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .
eğer bir modlama düşünmüyorsanız araca.. uzun yıllar kullanmak varsa kafanızda bence devam ettirin..

kardes garantıden ne gorduk kı uzatıp ne gorecegız hıc gerek yok parana yazık ıyı bır ustan varsa sorun yok

Şu an itibarıyla görüş belirtenlerin oranlarına göre HAYIR seçeneği ağır basıyor.
Oylama bitimine de 5 gün var.
Sanırım arşiv niteliğindebir anket oldu.

Evet, uzatmalıyız
bar2-l.gif
bar2.gif
bar2-r.gif
astraGame, atacanates, atuncer, By asTRa, ceysen, coyote, gsiserhan, ibrahim_delibas, ozgun_kutu, reco, srkn, tmcn, Um1t, volkanmet86
14 36.84%

Hayır, ne gerek var.
bar3-l.gif
bar3.gif
bar3-r.gif
adnanguclu, astra2.0, astracı, astrammm, astra_njoy, cmb, coldekiadam, combo_16, derbeder, efendi, ELR, ericdelli, erkan34, fastest89, GM - Meriva, gokalp, gokhano, hurkan, kustooo, lostsailor, myflower, Papirus, turkerrr, yezocan
24 63.16%

bence otomatik yani easytronic olanlar için, uzatmalıyız. tamam özel servislerdede tamir oluyormuş ancak 1000 lira verip komple şanzımanı değiştirtmiş olunuyor...

Garanti konusuna şöyle bir örnek verim.

Annemin arabasını eskiden hep yetkili servise götürüyorduk annem çok gezen babamla beraber aşırı km yapar bir gün yazlık bir gün memleket v.s çılgın emekliler.

Ne olursa olsun sağlam olsun diye hep altınüzade renault detay otoya götürüldü ki her yağ değişimi 400 tl civarı + çıkan hasarlar v.s şöyle söyleyim 120,000 bakında nasılsa binecez satmaya niyetimiz yok diyip ısıtma bujileri, ön takım, baskı balata, tiriger, ıvız zıvar parçalar, 4 lastik v.s derken 4,800 tl masraf ödenmiş bir araç. gün oldu klima ekranı kısmi bozuldu servise götürdüm garantisinin bitmesine çok yakın diye tınlatıp ekranı gösersim. bana tahminen bukara ücret çıkar gibi çümle kurunca çok üstüne varmadan teşkkür ettim gittim. bir dahada yetkili servise gitmedim ailenin tüm arabalarını arkadaşıma götürüyorum.

Hiç bir sorun yaşamıyorum.

Geri