gaz bitmesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sahin67
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracım, gazda gösterge kırmızıya düşünce gaz bitecek gibi teklemeye başlıyor....kırmızıya düşer düşmez teklemesi normal değil gibi geldi bana...tüp sıralı sistem...başına böyle bir olay gelen arkadaş varmı acaba...şimdiden teşekkürler ilginize...

Aracın tank üzerinde ki göstergeye bak içinde gaz var mı?

normal şartlarda olmaması gerek ama tanktaki gaz miktarı azalınca, ön tarafa gelen gazın basıncı düşüyor, araç çekişten düşüyordu. daha önce karbüratörlü şahinimde lovato sistemde olmuştu, şamandırayı değiştirdiler, sorun çözüldü.

Son düzenleme:
gostergen de arızalı olabilir.zaten gostergelerin % 70 i dogru gostermiyor.km hesabı yap sonra baktır derim.

normal şartlarda olmaması gerek ama tanktaki gaz miktarı azalınca, ön tarafa gelen gazın basıncı düşüyor, araç çekişten düşüyordu. daha önce karbüratörlü şahinimde lovato sistemde olmuştu, şamandırayı değiştirdiler, sorun çözüldü.

Normalde şamandıranın görevi tank içindeki gazı seviyede tutmak diye biliyordum ben.

sağolun arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim.tüp takılalı daha 5 ay oldu ama, dediğiniz gibi baktırayım gaz tankına...

Geri