Gelde Delirme

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 metre genişliğinde dar bir yol düşünün yolun tam ortasında yürüyen birinin arkasından tam 159 metre gittikten sonra kenara geçmesi için korna çalmama ne korna çalıyosun yol mu yok tır geçer burdan diyen birine ne denir ???? kaldırımda yoldan daha geniş.. nası bi insanımız var :mad::mad:

Yürümeye müsaid kaldırımlar dururken, yolun ortasından gidenlere ne deneceği belli :sopa:

"Tır geçer de bu tır değil ki" deyip, adam kendi içinden bu ne dedi şimdi diye o anlamsız bakışı gözlerde yakaladıktan sonra gazlayıp gitseydiniz. :)

Urfa'lı bir arkadaşımdan daha komiğini duydum; korna çalmış adama kaldırıma geç yol ver diye. Dönüp "farzet ki ben bir ağacım yanımdan geç git" demiş :)

O da farzet ki bende bi ateşim derse :D

bu gibi durumlarda araç 50 metre geriye alınır patinajla deli bir kalkış yapılır.. daha da çekilmezse acı bir frenle tamponun tadını alması sağlanır :) ... şaka bir tarafa ben olsam kesinlikle o adam yeri öperdi :) ne demiş atalarımız "nush ile uslanmayanın hakkı tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"

ön cam suyu fıskıyelerini kullanabilsek bu durumlarda çok sempatik olur aslında :)

f1 havalı korna var 2 ye çıkarıcam kornayı yada 2 çift mitsuba borulu çatçat korna bağlatıcam sokağın başından bastım mı kornaya sokağın sonundaki kaçıcak bunun başka yolu yok :sopa: bu ne özgüven bu ne cesarettir

Arkadaşlar bu kadar abartmaya gerek yok bence.Bende gün içinde çeşitli yerlere gidiyorum bu tip olaylar yaşıyorum.Ama görmezden geliyorum.Sonuçta taşıma ruhsatlı silahı olan biriyim.Onu bile üzerimde taşımıyorum.Çünkü:

Hepimizin ardından ağlayacak sevenleri var.Karşınızdaki insanın kim olduğunu ne lduğunu nasıl bir ruh haline sahip olduğunu bilemezsiniz.Kimsenin e Allah tan gelen bir dokunulmazlığı yada 50 yerinden bıçaklanınca flimlerdeki gibi yaraların 1-2 saniye içinde iyileşip hayatını devam ettireceği gibi bir husus yok.

Gavura kızıp oruç bozmak yanlış olur!

geçen gün böyle bi konu açtım bi foruma dövmedikleri kaldı.buraya açtımmı hatırlamıyorum.yok sen duracaksın diyo bende koşsun araba geliyo diyorum koşmak zorunda değil fln filan diyolar sildirdim konuyu sonra admine başka bir forumda

geçen gün böyle bi konu açtım bi foruma dövmedikleri kaldı.buraya açtımmı hatırlamıyorum.yok sen duracaksın diyo bende koşsun araba geliyo diyorum koşmak zorunda değil fln filan diyolar sildirdim konuyu sonra admine başka bir forumda

Kalırım yoksa belediyeye şikayet edilir.
Kaldırım varda yaya kaldırımı kullanmıyorsa polise şikayet edilir.
KAldırım varda kaldırım çeşitli şeyler yada araçlarla işgal edildiyse ve yaya kullanamıyorsa önce polise şikayet edilir, daha sonra araç sürücüsü ve yaya birbirine saygı duyarak yolda ilerler.Yaya kaldırımı kullanabileceği yere kadar yürür.Koşmak zorunda asla değil.Çünkü yayanın kullanacağı yollar zaptedilmiş.Artı yayanın koşmaya engel sağlık durumu var mı yokmu onu kimse bilemez.Yaya ve araç sürücüsü birbirine saygı duyarak bu durumu aşmak zorundadır.Ha, yaya saygı duymuyor ve terbiyesizlik yapıyorsa bu sefer yine yaya polie şikayet edilir.Hiç asabiyete gerek yok yani :)

Geri