gelin arabası

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarın aracım malesef gelin arabası oluyor amcam evleniyor ben yapmak istemiyorum işallah beni istemezler dedim haber geldi gelin arabası benim araba olcakmış koltuklarım sim olcak yahuuuuu bu nasıl iştir böle aracı servisemi versem die düşünüyorum dün kınada zaten her taaf battıı bişey söleyinde kurtulalaım şu dertten

yaw ne güzel işte.. süslensin püslensin bi de fotolarını çekersin ne güzel hatıra:) arbanın başına gelecek en güzel şeylerden biri.. hem senin düğünün için de prova olur :p

Bence güzel değil. Ben bir kere yaptım, bir daha babam evlense yapmam.

Nuri Bey, size tavsiyem, gelin arabası yaptığınız gün yaşadığınız ilin varoş bölgelerine girmemeye çalışın. Ben Ankara'nın kötü yerlerinden gelin alıp salona götürmüştüm. Arabayı yiyeceklerdi. Tinerci saldırısına uğradım.

Ya da ben yerinizde olsam, alınmaca darılmaca bile olsa "Yapmam." derdim. Ya da iyi düşünmüşsünüz. Arabayı evden uzak bir yere çekin. 1 gün orada dursun, arıza yaptı çalışmıyor, 2 gün serviste duracak deyin.

Bol şanslar şimdiden.

Tşk ederim burak bey daha önce sürekli babamin arabasini yapardim aracimi alalim 1 sene oldu kiyamiyorum onu tutupda gelin arabasi yapmaya yok arabanin önünü kesiyolar saliliyolar beşik gibi kendi aracimda çok zoruma gider yaaa allah yardimcim olsun

Yap gitsin ya bişey olmaz bu işin yarını var belki senın araban olmıcak amcanın daha lüx arabası olucak sende ondan istersin :D herşey kalrsılıklı.

kurtulus yok gelin arabasi olacaksin:D dikkat et ön motor kaputuna cicek koymak isterlerse ciceklerin saplari boyayi ciziyor tecrübe konusuyor:D..o cizigin yaninda koltuklarin sim olmasi nur nimet..

Son düzenleme:
allah yardımcın olsun zor iş tecrübe konuştu

usta en ıyısı fotorafcıya gleın arabası ıle gıtmeyın fotocunun onunde beklıo o para ısteyenler araba o zaman cok zarar goruo fotocuya normal araba ıle gıdılsın daha snraa gelın cıkıcagı zaman evden aracını cıkart hem oyle daha ıyı oluyor bız teyze oglunu evlendırrken rahat gıdelım dıye yolu 3 katı uzatıp otobandan gıtmıştik hem onunu kesen olmuyor hemde rahatca gıdıyosun bunuda dusun gıtcegın güzergahı belırle bence

ne buyuk tesaduf bende yarın arkadasım ıcın gelın arabası oalcagım resımlerı eklerım bendende bır tecrube araca bant yapıstırma

Geri