gelin arabası

ben atlattım ve bır dahada tovbe ettım gelın arabası falan olmam dıye
bırıncısı damat beyın ıstegıne gore suslendı oda maalesef sarı kırmızı(onun ıcındırkı foto cekmedım)
ıkıncısı her taraf sım oldu
ucuncusu cocuklar arabanın saglam yerını koymuyorlar camlar kapılar hep cocukların yapısmasına tanık oldu
dorduncusu onumu bır kamyon bır taksı ıkı tanede taslarla yolu kapatan cocuklar tarafından kesıldı
onun ıcındırkı bır daha tovbe

(bır dıp not:aracın cıft kılıtleme ozelıgı ıle kapılar acılmıyor denerek 100tl kopartılmıstır.)

bizim arabayıda yaptılar çiçeğin altına babam bez koydu bantlara ise yapılacak hiç bir şey yok :) allahtan arabanın onune falan atlayan çok olmadı (babamın hızlı araba kullanmasından olacakkı :D )

Gelin arabası olmak bence çok sakat iş. Hele arabasına gözü gibi bakanlar için çok daha kötü. Benim arabamın kaportasına biri yaslansa tepem atar, kaldı ki gelin arabası olunca sokakta ne kadar lüzumsuz insan varsa hepsi aracın tepesine çıkıyor nerdeyse. Arabayı sallayanı mı istersin, camlara vuranlarımı, para alamayıp kaportayı çizmeye çalışanlarımı:( Ayrıca aracı süslerken yapıştırılan bantların izi kalması da cabası. Sizin yerinizde olsam, 1 günlük astra kiralayıp ertesi gün teslim ederdim. En azından kendi aracımın başına bişey geldi derdi olmaz.

tesadüfe bak bende bu haftasonu köydeydim 10 da geldim akşam amcaoğlunun düğünü vardı gelin arabasıda bendim önümü kesen çocuklar bide köyde traktörle yolu kesenler vardı ama beni hiç etkilemedim üstüne sürünce çocukların birasda motor sesi verince korkup kaçtılar bi kadın arabanın camına çocuk oturttu onuda motor sesi bide el freni çekik halde oturup kaldırınca arabayı korktu kaçtı zaten :D gelinide ben indirmedim amcamın hatrına 50 lira kapı açma parası aldım yoksa kurtaramazlardı hiçbişeyde olmadı arabama nie bu kadar istememezlik yapyıosunuzki? araba sonuçta amcandan değerlimi?

EWET ARKADAŞLAR ARAC FAZLA ZAAR GÖRMEDEN BU İŞİ HALLETTİK GÜZEL HOŞ OLDU ÖNÜMÜ HİÇ KİMSE KESMEDİ KURTULDUM BU DERTTEN ARACIN CİCEK OLAN YERE 2 TANE KALIN KÖPÜK KOYDURDUM YAPARKENDE BİZZAT BAŞINDA DURDUM ÇİZİLMEDİ

yakamoz0073.jpg

yakamoz0072.jpg

Allah mesut etsin. Herşey istediğin gibi olduğuna göre amcan da en az senin kadar mutlu olmuştur.

Hayırlı uğurlu olsun. Allah mesut etsin.

Güzel süsletmişsiniz. Bir yandanda geçmiş olsun :)

Geri