gentleman Bülent abi buraya :):)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34BCT70
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Abi yeni yaşının sağlıklı,huzurlu,bol kazançlı ve opelim.net'li geçmesini dilerim:) Doğum günün kutlu olsun..

birde yuzuk olsun artık degılmı berkay ıyı dıleklerın ıcın cok tesekkur ederım canım

Nice nice yaşlara
sagol berker abı

bi de gülme ne var:kop::kop::kop:

Mutlu yıllaaaarr
tesekkurler hep beraber ınsallah

Nice mutlu yıllara abi sevdiklerinle beraber ;)
sagol burak sızler varsınız ya sevdıklerım sızlerle beraber ınsallah bugun kayserıye geldım sabah hemen gerı dondum bır gun goruselım olurmu

doğum günün kutlu olsun kardeşim nice sağlıklı mutlu yıllara :)
sagol kerem abi!!!:o:o

doğum günün kutlu olsun Bülent, ALLAH sağlıklı,mutlu nice güzel seneler nasip etsin...

sagol cengız abı temennılerın ıcın tesekkur ederım
Nice mutlu yıllara Bülent.
cok tesekkur edrrım savas abı senın yerın ayrı senden cok sey ogrenıyorum

Nice mutlu yıllara Bülent
dinçer aynı yastayız anlat bakım hayat ıstedıgın gıbımı gectı

mutlu yıllar bülent abi :)

sagol ibo parti vardı kacırdın senın topraklarında yaslanıyorum artık

dinçer aynı yastayız anlat bakım hayat ıstedıgın gıbımı gectı
Hadi be o kadar yaşlandımmı ben yaw :rolleyes::rolleyes: Ne demek geçti kardeşim !! gönderiyorsun galiba tahtalı köye beni :D:D

Hayatı istediği gibi geçenler varsa önlerinde düğme iliklerim Bülent, benimki kâh ordan kâh buradan derken gelip geçiyor işte.

Evlen artık evlen ki bizim gibi gençlerin!! (cengiz abi sana daha var) önünü aç ;)

Hadi be o kadar yaşlandımmı ben yaw :rolleyes::rolleyes: Ne demek geçti kardeşim !! gönderiyorsun galiba tahtalı köye beni :D:D

Hayatı istediği gibi geçenler varsa önlerinde düğme iliklerim Bülent, benimki kâh ordan kâh buradan derken gelip geçiyor işte.

Evlen artık evlen ki bizim gibi gençlerin!! (cengiz abi sana daha var) önünü aç ;)

nasıl yanı ben soylemesem yaslandıgının farkında degılmıydın :kop::kop::kop:

Yanı sımdıye kadar olan bolumu yoksa allah gencınden versın uzun omur versın dunya buyuk hepımıze yer var

Aynen kah ordan kah burdan alanya gunlerımı hatırladım orada gectı dort yılım sımdı ıse nerelerdeyım
E artık bakıyoruz hayırlısını annem arıyor bu sene senı kesın evlendırecem dıyor:kop::kop::kop:bızım kız arkadassa ben senınle evlenmem dıyo ortada kaldım yawww

nasıl yanı ben soylemesem yaslandıgının farkında degılmıydın :kop::kop::kop:

Yanı sımdıye kadar olan bolumu yoksa allah gencınden versın uzun omur versın dunya buyuk hepımıze yer var

Aynen kah ordan kah burdan alanya gunlerımı hatırladım orada gectı dort yılım sımdı ıse nerelerdeyım
E artık bakıyoruz hayırlısını annem arıyor bu sene senı kesın evlendırecem dıyor:kop::kop::kop:bızım kız arkadassa ben senınle evlenmem dıyo ortada kaldım yawww
Hamdolsun iyi olmaya gayret gösteriyoruz diyelim en güzeli :)

Ohoo sende hem Annen bulacak hemde yenge hanım var. Senin bir ayağın düğün salonundada haberin yok :kop:

Hamdolsun iyi olmaya gayret gösteriyoruz diyelim en güzeli :)

Ohoo sende hem Annen bulacak hemde yenge hanım var. Senin bir ayağın düğün salonundada haberin yok :kop:
keskee ama bızden once cengiz abi var olmaz degılmı:D:D

Geri