gitti vectra geldi new astra...

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanın.

vectraniz sanirim yeniydi fotodaki gorunense ben olsam degistirmezdim :) hayirli ugurlu olsun bu arada allah kaza bela vermesin

Teşekkür ederim arkadaşlar.Boya kontrolünü byiidemi yaptıracağız?bende duymuştum sıfır araba boyalı çıktı falan diye kesinlikle yaptıracam tabiki...

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmalar

Teşekkür ederim arkadaşlar.Boya kontrolünü byiidemi yaptıracağız?bende duymuştum sıfır araba boyalı çıktı falan diye kesinlikle yaptıracam tabiki...

kesinlikle teker dönmeden yaptırmalısınız
bunun için iki yol var
birincisi benim ve bu sitede yer alan en az 4 kişinin başına gelen olaylar hakkında bilginiz olduğunu belirterek, arabayı satan bayinin varsa kaporta ustasını cihazıyla birlikte oraya davet edip tüm parçalarını tek tek kontrol ettirmek. bunu yaparken cihazdaki verilere mutlaka bakmak

ikincisi ve bana göre en sağlamı ise daha önce çalıştığınız bir kaporta ustası ve onun cihazı ile birlikte gidip ikinci el araç alır gibi kontrol ettirmek.

size bir şey demeye hakları yok sonuçta 'aracı tam ve eksiksiz aldım' diye bir imza attıracaklar. bu imzayı atmadan mutlaka kontrol yaptırın

tekrar kazasız belasız günler dilekleriyle

Geri