GLS yerine CDX

VECTRA99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostlar merhaba. Sizlere bişey danışmak istiyorum.99 vectra gls 16 v 2.0 arabam var.tertemiz.daha 80 bin km.de.gözüm gibi sakındım hep ve hasarsız.kapalı otoparkta durdu sürekli.şimdi bu arabaların vergisi pahalı.tüp taktırsam bi de onun vergisi var galiba. o ne kadar bilmiyorum.benim CDX ler hoşuma gidiyo.1.6 CDX var mı?daha doğrusu vectra b kasaların son çıkanı CDX mi, ve bu modelin dizel ya da benzinli hangi türleri var?en son CDX kaç model ve özellikleri, donanımları neler? VE SİZCE BÖYLE Bİ DEĞİŞİKLİK NASIL OLUR ARKADAŞLAR???BU KONUDA BENİ AYDINLATIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.SAYGILARIMLA...

ve cdx kullanan arkadaşların deneyimlerini, görüşlerini almak isterim doğrusu....

vallaha saçmalık olur arkadaşım cam gibi araban var sat elin hurdasını al varmı tanıdıgın da temiz isddiğin araba yokkkkkkkk eee kalsın kendi araban hea vergi çok diyorsun senni araba 99 gls 14 bin eder mi ederse sat tam olarak fiyatlarını bilmiyorum da o aralardır herhalde üstüne koy 2005 e üstü dizel bir araç al 1,3 astra ne vergi var ne sigorta yav emekci arabası al bin binebildiğin kadarrr daha ne diyimmm

1,6 lt CDX yok. 200-2001 model CDXler var 2lt motora sahip.

Bence arabanı değiştirmene hiç gerek yok. Tertemiz huyunu suyunu bildiğin araban var. Tak LPG yi , MTV nide kasko indiriminden yararlanarak (510 TL)yatır paşa paşa kullan arabanı.

lpg de takıpta basına bela alma en iyisi sen ole devirli kullan senelerce arızasız kazasız belasız..sanayilerden uzak

cdx ler 2.5 olur.tüp taktır . tüpün ayrıca vergisi tabii yok. yalnızca ruhsat değişir.tekrar muayene ve kUllanmaya başlarsın. unutmaman gereken en önemli şey TÜPÜ TAKICAK USTANIN TECRÜBESİ EL İŞÇİLİĞİNİN GÜZELLİĞİ VE EN UYGUN MARKAYI BULMAN . TAVSİYEM ATİKER. TAKTIR GİTSİN AYRICA . İSTEDİĞİN GİBİ BİN.

Geri