GLS yerine CDX

Sattın diyelim, alacağın araç aynı temizlikte olacak mı? Böyle bir karar almandaki amaç önemli. Amacın yakıt tüketimi mi, daha fazla donanım mı? Bence arabana binmeye devam et, dersiz başına iş açma.

cdx lerin 1.6 cc yok 2.0 ve 2.5 cc
ayrıca modeli seninkinden yüksek olduğu için vergisi daha pahalı
dizelleride yok
hee birde alacağın arabanın ne olduğunu ne durumda olduğunu bilmiyorsun kendi araban anlattığın üzere tertemiz Maşallah
hiç gerek yok diye düşünüyorum ama ben illa cdx ayrıcalığını yaşamak istiyorum diyorsan :) oda ayrı

Dostlar merhaba. Sizlere bişey danışmak istiyorum.99 vectra gls 16 v 2.0 arabam var.tertemiz.daha 80 bin km.de.gözüm gibi sakındım hep ve hasarsız.kapalı otoparkta durdu sürekli.şimdi bu arabaların vergisi pahalı.tüp taktırsam bi de onun vergisi var galiba. o ne kadar bilmiyorum.benim CDX ler hoşuma gidiyo.1.6 CDX var mı?daha doğrusu vectra b kasaların son çıkanı CDX mi, ve bu modelin dizel ya da benzinli hangi türleri var?en son CDX kaç model ve özellikleri, donanımları neler? VE SİZCE BÖYLE Bİ DEĞİŞİKLİK NASIL OLUR ARKADAŞLAR???BU KONUDA BENİ AYDINLATIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.SAYGILARIMLA...

3 üncü CDX olanlan bir adam olarak ;

- öncelikle LPG takdırırsan MTV değişmez ama LPG yi işletmek için muayneye girmen ordanda ruhsata işletmen gerekiyor.bununda ortalama evrak masrafı 200 TL...

- CDX lerin 1.6 yok.sadece 2.0 ları var ( B2 kasada)(2000 ve 2001 model olanlarında)

- CDX in dizel motorlu olanıda yok sadece benzinli

- ayrıca CDX ler b2 kasada türkiyede sadece 2000 ve 2001 yıllarında satıldı

- son sorunu gelirsek CDX donanımına deri koltuk ve sunroof hariç standart donanımı aşağıada yazıyor

[FONT=&quot]
ISITMALI DERİ KOLTUKLAR[/FONT]
[FONT=&quot]4 lü CD CHANGER 10 lu HOPARLÖR SİSTEMİ
DİGİTAL KLİMA
HALOJEN SİS FARI
4 lü ELEKTRİKLİ CAM
HİDROLİK DİREKSİYON
XENON FAR
MERKEZİ KİLİT
ELEKTİRİKLİ AYNALAR
ÖN KOL DAYAMA
ÖN FAR YIKAMA
MAUN GÖRÜNÜMLÜ ÖN KONSOL
KATALYSOR
ABS
HAVA YASTIĞI (sürücü+yolcu+yan hava yastıkları)
ÇELİK JANT
ISITMALI YAN AYNALAR
ARKA KOL DAYAMA
UZAK KUMANDA
ÇİFT KİLİT SİSTEMİ
TC (antipatinaj sistemi)
YOL BİLGİSAYARI
DİREKSİYON YÜKSEKLİK AYARI
KUMANDADAN KAPANAN CAMLAR
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

:confused: kapanıyor mu gerçekten. sonradan bir oynama yok değilmi sizde? olmaması gerekte.

bahadır kardeşim, camlar inikken kumandadan kapatma düğmesine bas ama bırakmadan bikaç saniye basmaya devam edersen camların kapandığını göreceksin.hatta sunroof varsa onuda kapatır bi dene istersen.
sonradan değil bu bütün CDX lerde standart

ben ilk başlarda denemiştim. olmamıstı. gerçi sonradan benim kumandada temassızlık baş göstermeye başladı ondan olabilir. gelmişken onuda sorayım bari. bu yeni kumandayı nerden bulabilirim bilgisi olan var mı?

ben izmirde yetkili serviste cıkartıracaktım kodlu + kumandalı anahtar
bana verdikleri fiyat 180 TL idi
ama sadece anahtarın kasası (kumandanın içi dahil) 120 TL dediler

180 iyi bir fiyat
bi anahtar yaptırmaya kalksan 70-100 lira arası oluyor.
gerçi onlar anahtar kesmeye 60 lira alıyorlar aynıya geliyor neredeyse.
bende bi yetkili servise bakayım o zaman.
bu numara ve kod için aracın şasi no sumu gerekiyor acaba?

aracın güvenlik koları için içinde anahtar koduda mevcut olmalı.
eğer yoksa şasi numaradan bütün hepsini yetkili servis ortalama 40 TL ye bütün kodları veriyor.

Geri