GM den Chevrolet Sequel...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HAGI
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
concept tanıtılalı yıllar oluyor eğer üretilirse otomobil piyasası yerle bir olur

gerek jantı gerek profili ve içi çok tatlı olmuş , arka kısım biraz dha yumuşatılabilirdi

ön kaldırır bu be :D
petrol rezervleri tükenmeden, atmosfer yaşanmaz hale gelmeden sürmicekler bunları piyasaya :(

arkadslar adamlar dıreksıyon sıstemı dahıl frenlerı bıle kaplo ıle yonlendırıyorlar super bısı yaa nıe cıkarmıolarkı sunları pıyasaya daha bu petrolcu arapları zengın ettıgımız yetmıomu kı yaa sankı off off bnzın yakında 5 ytl olunca gorcez bakalım

yakıt hücresi ve taşıtlarda kullanımı .. bitirme tezi konum ... ah ahh..
malesef bir kaç yıl var seri üretime, özellikle yakıt hücresi için hidrojen deposunun yüksek bar basıncı onaydan geçemior, ayrıca fuelcell patenti amerikada olduğundan ve de petrol de amerikanın elinde olduğundan satış politikası olarak halen talep edilen petrole arz da vazgeçilmez olmakta..
bu sebeple seri üretimde 2012 yılı verilen en erken tarih ama sanıyorum ki 2015 e kadar sarkabilir gibi :J

Anladık hidrojen yakıtlı da bu tasarım anlayışı ne onu anlayamadım arbaya benzemıyo

zarar eden 2 firmadan biri gm. diğeri de ford. ikisi de amerikan. bayağı bir işçi çıkaracaklar bu yıl. bu tarz olaylara pek giremezler artık maalesef.

motor iç yapısını bilmem ama en azından dış görünüşünü son kullanıcı olarak pek beğenmedim diyebilirim. Çok köşeli olmuş

Geri