Gm markanın orj.nasıl anlarım acil.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ares55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ares55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar OPELGM sitesinden( berat otomativ) sag ve sol GM marka amartisör sipariş ettim ve bu ğün aldım kargodan fakat sitedeki resmi barkotlu bana gelen ise barkot yok fakat etiket var etikette yazan SACHS 9 156 802 82 4903 553 254 0600622 gm YAZIYOR acaba bunlar orj.mi şüphelendim.nasıl anlayacagım orj.olup olmadığını birde gazlı yazıyor faturada oysakı sitede gazlı yaglı diye bir secim yoktu hangisi makbul bunun.garanti belgesi de çıkmadı içinden.amacımız yardımlaşmak.sizin yorumlarınıza ve savaş abinin yorumuna göre geri yolayacam.çifti 230 tl aldım indirime girmiş yardımlarınızı beklıyorum.foto cektim ama beceremedim koymayı.lütf.:confused::confused::confused::confused:

Üzerinde GM damgası ya da logosu varsa %95 orjinaldir.Sonuçta araç parçalrının çoğunu gm kendisi üretmiyor sipariş olarak anlaştığı firmalara yaptırıyor.örneğin LUK marka baskı balata 2 ye ayrılır.Üzerinde gm damgası olan ve olmayan.olanlar servise olmayanlar piyasaya.öyleki kendi aracımın üzerinden çıkan gm damgalı luk baskıydı.takılan ise gm damgası olmayan luk.Kötü mü değil tabi ki çokta kaliteli ve 3de 1 fiyatına.Şuda var ki aynı baskının gm olanı seviste 750 tl logosuz olanı dışarda 180 lira.Arada ki tek farkın gm logosu olduğunu sanmıyorum.size gelen amortisörler büyük ihtimalle orjinaldir.

GM yazisi varsa GM dir yoksa degildir...

buraya fotograf nasıl koyabilirim acaba

gm amortisörleri sachs firmasına yaptırıyor,
bende aracıma 4 adet yetkili servisten taktırmıştım sachs gm amortisörleri,
orjinal amortisördür merak etmeyin keşke yetkili servise bi danışsa idiniz belki kampanyaları falan vardır ayrıca bunları öne aldı iseniz amortisör üst takozu ve bilyalarınıda değişmenizi öneririm...

yaşar bey siz ve arkadaşlarım beni rahatlattınız tşkr.edrim dediklerinize uyup takoz ve bilyede alacam.birde gazlımı sizce yaglımı :)

opel gm sitesi sağlam bir site. merak etmeyin...

amartisörün garantisi olmazmı ? bana aldıgım yer gm garanti vermiyor dedi.opel gm sitesi .telde olması lazım.

Şu anda garantisiz hiç bir ürün söz konusu değildir. Bana mantıklı gelmedi.

yaşar bey siz ve arkadaşlarım beni rahatlattınız tşkr.edrim dediklerinize uyup takoz ve bilyede alacam.birde gazlımı sizce yaglımı :)

Rica ederim ,benim aldıklarımda gazlı idi,
bu arada parçaçılıar gm lere garanti vermiyor yetkili servis malzemesi olduğu için,

Geri