Göğüs Deforme oldu

Rocktor_brs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar. bundan bikaç ay önce aracımda kullandığım oto kokusunun kaloriferin sıcağına dayanamayıp göğüse yapışması nedeniyle resimdeki gördüğünüz gibi çirkin bir görüntü meydana geldi. ve beni sinir ediyor bunu nasıl kapatabiliriz yada orjinal kaplamasını yapan bildiğiniz yerler varmı ankarada teşekkür ederim

Bâris0863.webp

Bâris0862.webp

Benimde gösterge panal,nde oluştu ama seninki çok büyük ustam... Geçmiş olsun

Çok uyardık bu kokular hakkında ama tabi herkese ulaşamadık. Geçmiş olsun. Aslında komple piyano black kaplatmak için bahane olmuş gibi.

zımpara boya veya folyo kağplama

teybe bulaşmış biraz ama komple konsol çerçevesi alınabilir pahalı bişey değil sanırım. Ama teyp için bişeyler yapılması gerek.

5359.jpg

Benimde gösterge panal,nde oluştu ama seninki çok büyük ustam... Geçmiş olsun

eyw kardeş

Çok uyardık bu kokular hakkında ama tabi herkese ulaşamadık. Geçmiş olsun. Aslında komple piyano black kaplatmak için bahane olmuş gibi.

sorma bilader ya lanet bişeymiş 2 saat trafikte kaldım bi baktım koku akıyor aşalara doğru kaldırınca yapışmış kaldırdı kaplamayı. yalnız ben black kaplamayı pek tutmuyorum gitmez benim araca orjinal kaplamaya ihtiyacım var

zımpara boya veya folyo kağplama

opel bu kardeş tofaşım olsaydı yapardım :D

teybe bulaşmış biraz ama komple konsol çerçevesi alınabilir pahalı bişey değil sanırım. Ama teyp için bişeyler yapılması gerek.

5359.jpg

konsol çerçeveyi bulursam teyp için kendim de karbon kaplama tarzı bişeyler yapabilirim. komple karbon ile kaplayayım diyorum o zamanda çok sırıtır heralde

Valla astram olsa bir dakika durmam piyano black kaplama yaparım süper duruyor.

piano black bana göre iyi değil izleri çizikleri belli ediyor zaten opcdeki renkte matt krom :D

usta gotur bı boyacıya aynı rnegıne boyasın tek care o yanı

Geri