Göğüs Deforme oldu

Geçmiş olsun arkadaşlar öneride bulunmuşlar bende şunu söylemek istiyorum, sadece sıvı halde ki parfümlerden korkmayın, petrol istasyonlarında verdikleri kauçuk aynaya asılan kokular da bunlar kadar tehlikeli. Geçen gün Lagunanın ön konsolda yatar vaziyette duran bahsettiğim kokuyu yerinden kaldırınca altına parfümün aktığını gördüm. Parfümü sileyim dedim ama ne yazık ki konsolun bir parça verniği de onunlar beraber geldi. Yani bunların hepsi vernik ve boya düşmanı aman dikkat.

ya ordaki çerçeve değişicek
ya boya yaparsınız orjianale yakın bir renge
ya şu ahşap krom tarzı kaplamalar oluyor onlardan yaparsınız
yada folyo carbon kaplama tarzı kaplamalar yapıyorlar onlardan yapabilirsiniz

bu tercihler dışında başka bir alternatif yok.

gecmıs olsun aynısını benım basımada geldı askere gıttıgımde bırakmısımdım arbayı kalıfor ızgarasındaydı parfum ızne yazın geldıgımde bı baktım cope atcaktım bıtmıstı bı kaldırdım parfumu ız kalmıs altında konsolu degıstırdım o yuzden :(

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar ama ne yapmam gerektiği hakkında net bir karar alamadım :confused:

üzüldüm, kötü olmuş..

yalnız bu kokuların yapıştığı hakkında çok uyarı yapılmıştı, keşke sende duyabilseydin de böyle can sıkıcı bir durum yaşamasaydın..:(

servise gidin

o parçaların sıfır fiyatını sorun.. teybin de ön panel ayrı olarak alınabiliyo yanlış bilmiyosam... en azından corsa için öyle biliyorum

daha doğrusu benim araçtaki siyah orta konsolu enjoydakiler gibi yapmak istiyodum yani gri renk.. kalorifer peteklerinin etrafı ve klima tuşlarının etrafı ucuzdu. teybin önü içinde orta bi fiyat sölemişti

karbon kaplama mantıklı olacaktırr

araç kaplama yapan yerlere sorarsanız fiyat hakkında bilgide alırsınızz

slm hocam zımparala sprey boya arabanın kendi rengine boyardım ben olsam:D yada folyo yada boya yada cıkmacıdan degişim

Geri