Gömü Bulduk :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bimmer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hançere benziyo bana kalırsa :S güzel parçaymış ben olsam ona bıçak eklettirir evin bi kçşesine koyardım :D

Volkan nerlerdesin ya, ödülü alıp buraları terk mi ettin yoksa, tamam gel para istemeyecegiz :)

Volkan artık zengin oldu, bu saatten sonra bizleri tanımaz.:)

ferrari'ciler forumuna takılıyorum :D

şaka bi yana, malzeme tam olmadığı için, herhangi tarihsel bi değeri olmadığına karar verildi. yani bişey çıkmadı altından :D

memlekete gidince çıktığı yeri biraz daha eşeleyelim diyorum belki geri kalanı da oralardadır :D

anadolu selçuklulardan kalma olduğunu, gümüş üzeri altın suyu olduğunu öğrendik. suyu değilde en azından kendisi olsa yine iyiydi ama kısmet :D

ıyımııss hadı bakalımm kazmaya gıdıyoruz

Tam olmadığı için tarihsel değeri yok mu? İlginç vallaha...

Peki parçayı verdiler mi size? Vermedilerse indiragandi yapmış olmasınlar. :)

ferrari'ciler forumuna takılıyorum :D

şaka bi yana, malzeme tam olmadığı için, herhangi tarihsel bi değeri olmadığına karar verildi. yani bişey çıkmadı altından :D

memlekete gidince çıktığı yeri biraz daha eşeleyelim diyorum belki geri kalanı da oralardadır :D

anadolu selçuklulardan kalma olduğunu, gümüş üzeri altın suyu olduğunu öğrendik. suyu değilde en azından kendisi olsa yine iyiydi ama kısmet :D

araştırdım ve bi akrabalığımızın olmadığının farkına vardım. hançeri ilk bulduğun zaman akraba olabileceğimiz aklıma gelmişti...değeri yokmuş :D

Aklında olsun gümüş de zamlandı, ham gümüşün gramı 1,30 TL civarı olmuş :)

Son düzenleme:
Geri