Göstergelerdeki Mavi Ve Kırmızı Işıklar

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Edition araçlarda gosterge çevrelerinde mavi ışık yanmıyor.bu bizim göstergelerde mevcut mu?sonradan takılabiliyor mu?

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Göstergelerdeki Mavi Ve Kırmızı Işıklar

Mavi ışık görmedim ben hiç beyaz ve kırmızı gördüm hep. Oda yanılmıyorsam flexride olan araçlarda sürüş modu değiştirince değişen bir ışık.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

O konuyu çok araştırdım diyebilirim Deniz. Göstergelerdeki o beyaz parçalar (2 büyük ve 2 küçük) Edition ve Enjoy Plus'larda mevcut değil. Arkadaki led aydınlatmalarda mevcut değil. O parçalar tek başına takılamıyor, komple göstergelerin değişmesi lazım. Ama arkasında hem beyaz hemde kırmızı ışık için ledlerin yerleri hazır. Tek sorun oraya ledleri koyarsak ışık dağımı bu plastik eklerin olmaksızın nasıl olur.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
O konuyu çok araştırdım diyebilirim Deniz. Göstergelerdeki o beyaz parçalar (2 büyük ve 2 küçük) Edition ve Enjoy Plus'larda mevcut değil. Arkadaki led aydınlatmalarda mevcut değil. O parçalar tek başına takılamıyor, komple göstergelerin değişmesi lazım. Ama arkasında hem beyaz hemde kırmızı ışık için ledlerin yerleri hazır. Tek sorun oraya ledleri koyarsak ışık dağımı bu plastik eklerin olmaksızın nasıl olur.
Doğan abi ben bu işi yapabilirim yapmasına da plastik ekler olmadan dağılması çok zor gibi.ledleri koyarsak ışık dağılmazsa kötü durabilir.Çıkmacıdan parçalarını bulsak yapılabilir bence?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Doğan abi ben bu işi yapabilirim yapmasına da plastik ekler olmadan dağılması çok zor gibi.ledleri koyarsak ışık dağılmazsa kötü durabilir.Çıkmacıdan parçalarını bulsak yapılabilir bence?

Çıkmacıdan komple gösterge bulsak dediğin gibi süper olur. Ama onlarda çok kazıkçı yahu.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Çıkmacıdan komple gösterge bulsak dediğin gibi süper olur. Ama onlarda çok kazıkçı yahu.
aynen oyle

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birşey merak ettim bu göstergelerin sport ve cosmoyla farkı var mı ? varsa ne bizimkiyle aynı geldide bana

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Birşey merak ettim bu göstergelerin sport ve cosmoyla farkı var mı ? varsa ne bizimkiyle aynı geldide bana

Olmaması lazım zaten aracın ız sport sızınkınde vardır lakın bızımkılerde edıtıon ve enjoylarda yok

sksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2012 astra sedan sport – bende de yok :) sedanlarda sport koltuklar da yok. Bize sport jantlı edition vermisler galiba :)