Güzel bi teklifim var arkadaşlar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan alpii79
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpii79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb arkadaşlar opelim e yeni katıldım.. benim şöyle bi düşüncem var; bu forumda olduğumuza göre buyuk bir ihtimal opel sahibiyiz.. önerim şu, elimizde var olan aracımızdan çıkma herhangi bir parçayı yada parçaları burada bir başlık altında toplayalım (eger o parçadan maddi bir beklentimiz yok ise) herkes elindeki bulunan parcayı yazsın kimin neye ihtiyacı varsa burdan temin edelim, yada takas da edilebilir.. ücret taleb eden gene etsin parcasından.. kısa zamanda buyuk bir parca arşivi oluşacağını düşünüyorum.. opel kardeşliği adına yapmaya değer bence.. ben elimde bulunanları yazayım ilk olarak.. vectra b ahtapot hortum, vectra b makyajlı kasa sağ ön far.. 98 vectra b takım arka stop (sağ,sol)...

aramıza hoş geldin alp...
güzel fikir bence,benimde elimde fazladan oksijen sensörü var satmak istemiyorum ama ihtiyacım olan bişeyle değişebilirim...

hoşgeldiniz.

Güzel fikir elinde fazlası olanlar değerlendirebilir.

Faydalı forumlar...

bencede satılık parça bölümne tek tek bakmaktansa ücretsiz parça adı altındakiş yerden zahmetsizce erişmek mantıklı olacaktır. Bende de paçalık var mesala. satamıyorum. Ancak işime yara başka bir parça ile takaslayabilirim bu sayede. Yöneticlerin / ilgililerin bunu dikkaty almasını tavsiye / talep ediyorum.

pazar yerine takas bölümü açılsın para dönmesin sadece parça takası olsun mantıklı ve güzel bir fikir çünkü ufak tefek parçalara ilan vermeye deymiyor çoğu zaman...

mantıklı bi çarı altında olması..hoşgeldiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri