Güzel bi teklifim var arkadaşlar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan alpii79
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bencede satılık parça bölümne tek tek bakmaktansa ücretsiz parça adı altındakiş yerden zahmetsizce erişmek mantıklı olacaktır. Bende de paçalık var mesala. satamıyorum. Ancak işime yara başka bir parça ile takaslayabilirim bu sayede. Yöneticlerin / ilgililerin bunu dikkaty almasını tavsiye / talep ediyorum.

:D o paçalıklar takasla da gitmez :D

fena fikir değilmiş

pazar yerinin yanına bit pazarı başlığıyla açılabilir :D

Hoşgeldin diyen tüm arkadaşlar Hoşbuldum diorum..ilginize teşekkür ederim.. öncelikle şunu düşünmek gerek bu forumda nie varız; paylaşım için... bu paylaşımı yalnızca fikirlerle sınırlı bırakmak birbirimize haksızlık değilmi sizcede.. bunu elimizdeki fazla olan çıkma veya yeni parçaları paylaşarakta birbirimize katbekat daha fazla paylaşımda dolayısıyla yardımda bulunmuş olmazmıyız? bunu site yönetici akadaşlarada rica edersek ve belli bir çoğunluğa ulaşırsak sanırım bizi kırmayıp ücretin söz konusu olmadığı bir takas başlığı adında bölüm açılacaktır.. hoşcakalın...

Ben halen kullanım ömrü olan (hurdası çıkmamış, kırığı döküğü olmayan, iş gören) parçalar için takas veya ücretsiz parça bölümünü desteklerim.

sağolasın savaş abi.. bunu bi başlıkta toplarsak ve suistimal edilmesinide onlemek için sürekli takipcisi olursak mükemmel bir paylaşım olur hepimiz için.. bunu sağlayacak olanda siz site yönetimindeki abilerimiz kardeşlerimizdir.. fikrime destek verdiğin için teşekkür ederim..

asabi;1178376]Hoş geldin...keyifli forumlar..QUbizamanlar senin bu a gt nin peşinde az koşmadım.. yaş ufaktı tabi baba izin vermedi.. :D

Öncelikle hoşgeldiniz keyifli forumlar. Bende sanayide bir usta çok güzel bir paylaşım sitesi olduğunu, kafana takılan herşeyin cevabını bulabileceğin bir yer demişti(Gerçekten de herşey varmış)o ustanın tavsiyesi üzerine üye oldum. Bende destek vereyim diyecem ancak benim önereceğim öyle boşta duran bir parça yok hatta hiç olmadı.:(
Bende bazı değişiklikler yapmak istiyordum ancak maddi durum biraz bozulunca mağlum bizde sadece buradaki üyelerin araçlarına yapmış oldukları yeniliklere bakmakla yetiniyor fikir sahibi oluyoruz. Durum düzelirse bende başlamayı düşünüyorum.(şua araç orjinal halinde duruyor);)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri