Halısaha (ist/avrupa)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HSG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kaza'da kırmızı araba makas ata ata geliyormuş galiba ve çok süratliymiş zaten partner(v.s neyse ) o arabanın metrobüs yoluna gecmesinden kırmızı arabanın takla atmasından belliydi hızlı olduğu hatta çok hızlı olduğu kızakladı falan...
Sağlık ekibi olarak yetişen opelim.net ailesi olarak gururluyuz ;)
Maça gelelim takımlar ve skor:

Takım 1:
*Hsg ve Arkadaşı
*İ-vtec
*Blacklegend
*Dragon
*Volkan
*Matsukai

Takım 2 ( winner :D )
*Arek
*ForCorsa
*Serina17 ve Kuzeni
*Natres
*Ptsut
*Hagi
Maç yorumu :D :Maçın genelinde iyi oynayan taraf olan 2, takım değerlendirdiği pozisyonları iyi neticelendirerek maçı 9-5 kazandı....rakip takım ilk maçının olması sebebi ile adaptasyon sorunu yaşadı...
Takım oyununu iyi oynayan takım arkadaşlarımı ve rakip takımı kutluyorum...
Haftaya kazasız,sürtmesiz maçta görüşmek üzere :D

Son düzenleme:
siz gittiniz :D sürtmeden başka ayna koparma girişimi falan oldu.. rakip takımda tek kalan arek hızlıca uzaklaşmaya çalıştı ortamdan :D

volkan abi istemeyerek olduguna ve on cok üzüldügüne eminim :) başkana duyrulur :D dtvolkan artık pastacilavolkan olucak sonax ekibiyle aramızdaydı yaralarımızı sardı :)

ya bende oynamak istiyodum ama kısmet olmadı okuldaydım nekadar full pc başında beklesemde orda olmam gerekti bidahakine inş..

çok güzel maç oldu gerçekten başı ve sonu anlatılmaz yaşanır... Forcorsa adımıda doğru yazsaydın keşke :) haftaya görüşmek üzere tekrardan... arek arabayı yıkat gelirken foto çektiririz.. yok param diyorsan.. aramızda toplar yıkatırız :)))

benimkinide yıkayınnn :)

erman seninkini doktora yıkatalım.. çok güzel kapı ve elektirikli ayna açar kendileri :) hemde maçıda yarıda bırakıyor ya boş durmaz arabayı yıkar :)

amanınnn o zaman yıkatıp geleyim en iyisi çekerim en kuytuya garanti olsun :)
volkan şimdi idman yapıyor :)

saloğun be iyi pozisyon bitmişsiniz. ben bir kondisyon yapayım öyle geleyim:) aynanın nerden bileyim elektirikli olduğunu bizimkileri gelen ters çeviriyo giden ters çeviryo..... öyle bizim vectralar aynayı çevirmeyle dökülmez bilmem anlatabildimi taş misali:):kop::kop:

Son düzenleme:
bi maçta 3 kaza olurmu arkadaşlar e-5 büyük kaza, safa nın arabasının kapısı göçtü :), ermanında aynası kopmuş :) ,maçın heyecanından olsa gerek..herkese teşekkürler güzel ter attık

kaza hala gözümün önüne geliyor.. beni cok etkiledi.. yarışan araçlar oldugunu sanmıyorum hic birinin.. içinden cıkanlar orta yaş ve üstü sıradan insanlardı arabalar stocktu..

maça gelirsek.. :D

Umarım herkes memnun kalmıştır.. Emegi geçen herkese , Arek e gönülden teşekkürler..

Yoğun istek üzerine Haftaya aynı saat ayırtıldı :D bilginize..

sanada gonulden tesekkurler senın sayendı cıktı bu mac olayı cokta guzel oldu
ayrıca doktorumun bıde kapıma bı tecavuzu oldu da neyse
mlıhcım ıyıkı vaktımız olmadı yıkatmaya allaha sukur bıdahakıne cıllop gorursun merak etme :D

Geri