Hangi Aracı Almalı Kafamız Karışık...

octavia'yı test etme imaknım oldu ve gerçekten basarılı bir otomobil. bunun yanında şuan benimde kafamda focus var. hasta oluyorum özellikle şu son kasaya. eğer aracımı değiştirmem gündeme gelirse o araç focus olurdu herhalde şu sıralar.

Astra Sedan 1.6 115 hp enjoy modelini ilk çıktığında kasım 2007 de aldık şehiriçinde çok fazla kullanan biriyseniz benzinli binmenin zor olduğunu baştan belirteyim onun dışında araçta bizim aldığımız donanımda park sensörü olmadığı için park ederken şasenin uzun ve geniş olmasından dolayı sorun oldu, 1 sene içinde arka stoplar yağmur yağdığında buğulandı ve araba yıkandığındada aynı problemler oldu servise gittik resim çektiler 6 ay oldu hala haber verecekler aracı 1 ay önce 11 bin km deyken 28500 e sattık çizik dahil yoktu ama ısınamadık bir türlü, bu tercihler arasında focus yada octovia düşünebilirsiniz astra alıyorsanızda hatchback daha bi spor ve satması daha kolay olur bence.

octavia agır basıyordu acıkcası fakat 2.el pıyasası aracın cok kotu oyuzden ondan vazgecmek uzereyız zarar etmıs olucaz gıbı gelıyor satarken.suan en agır basan focus titanıum cok kısıde met edıyor.

focus güzelde yakıtı fazla gibi biraz.. araç çok devirli çalışıyor resmen ama geri kalan kısmı bence çok başarılı...titanyum x paket süper.. hele o sony ses sistemi yok muu :D:D

bencede focus titanium gerçekten görsellik ve donanım açısından çok güzel bir araç ama yeni kasasının çıkmak üzere olduğunu duymuştum

bencede focus titanium gerçekten görsellik ve donanım açısından çok güzel bir araç ama yeni kasasının çıkmak üzere olduğunu duymuştum

daha çıkmaz heralde zaten bu kasa yeni makyajlanmadımı..:confused:

bence focus u alın. diğerlerine gore daha onde olan bi arac. nedense astra h sedan a biturlu ısınamadım...

Astra H sedan cosmo

Geri