Hangi Astra Modeli ve Opsiyonlarını Alayım

Ynt: Hangi Astra Modeli ve Opsiyonlarını Alayım

öyle ama ticaret hukuku kişiden kişiye değişiyor ülkemizde :)

ևok haklısınız  ;D

bence naviye bu kadar takılmayın. bütçenizi cosmoya yöneltin. forumu okuduysanız biçok arkadaş sportta olmayıp cosmoda olan donanımları sonradan taktırmaya niyetleniyor, bazı donanımların ekletilmesi şu an için mümkün değil. mümkün olanlara da cosmoya verecekleri farktan daha fazla para vermek zorunda kalıyorlar. ama navigasyon bunların dışında, maddi durumunuzu düzelttikten sonra naviyi istediğiniz zaman taktırabilirsiniz. sonradan taktırdığınızda da maddi olarak hiç bir kayba uğramazsınız.

Sanırım benim test sürüşü yapmam gerekli, en başta sorsalar 115 hp araç istermisin diye, o bana fazla bile derdim. Şuan kullandığım araç 75 hp, pederde 99 kasa avensis vardı o bile 125 hp idi. İnanılmaz bir motor gücü vardı. Ancak forumlarda 115 hp hakkında o kadar olumsuz şey okudum ki, araçtan soğudum. Sanki ya 140 al, yada hiç alma gibi bi kanı oluştu bende. 023hm Birde şunu merake ediyorum işim gereği sürekli telefonla konuşuyorm, sportlarda bluetoothla telefona bağlanabilme özelliği mevcutmu ?

Size 2 seçenek sunuyorum.
1.4 140 hp cosmo
1.3 dizel Sport + navi

Bana sorarsanız Gönlüm 1.şıktan mantığım 2.şıktan yana

tabi herkesin beklentisi farklı yönde olabilir o yüzden güç konusunda farklı görüşler ortaya çıkabilir
bana diyelim ki 95 hp yeterli gelebilir size 95 çok yetersiz gelebilir kişiden kişiye de değişebilir
bu durumda yapılacak en güzel iş tabi ki de istediğiniz araçları mutlaka test etmek

deathburn link' Alıntı:
Size 2 seçenek sunuyorum.
1.4 140 hp cosmo
1.3 dizel Sport + navi

Bana sorarsanız Gönlüm 1.şıktan mantığım 2.şıktan yana

ki mantığınız ağır basmış  greatt

Top benden çıktı artık :)

Kısa ve öz
Navi sonradan parayla bir şekilde taktırılır. o yüzden önceliğiniz arabaya olmalı
afl naviden daha önemli(ben almadım bana bakmayın :) )

o yüzden tavsiyem sport modele afl ekletmek veya direk cosmo almak yönünde

bunun dışında 1.3 ya da 1.4T den birisi seçenek olarak tercih edilebilir...Bir süre sonra ben hız yapmıyorum ama bu araba neden bu kadar çok yakıyor dersiniz diye düşünüyorum diğer motor seçeneklerinde

Sonuçta navinin fiyatı belli... CD500 istemediğinize göre... SOnradan bu işlem paraya bakar ;)... paranızı biriktirir bir güzel taktırırsınız. hem AFL almış olursunuz(sonradan takılması neredeyse imkansız ya da çok pahalı) hem bir süre sonra navinizde olur...

1.3 Sport + AFL veya Cosmo
1.4T Sport + AFL veya Cosmo

Geri