Hangi Giyim Markalarını Tercih Ediyoruz

ben indirimleri bekliyorum..

yaz sonu indiriminde alip, öbür sene yazin giyiyorum
kis sonu indiriminde alip, öbür sene kisin giyiyorum..

genelde klasik seyler (düz renk klasik gömlek,kumas klasik pantolon) giydigim icin model eskimesi olmuyor... böylece bitpazari fiyatina kaliteli giyiyorum...

Türkiye'ye geldigimde cetinkayadan alirim.hem ucuz,hemde klasikte bence kalitesi hic fena degil... millet burda 6 ytlye aldigim pantolona bitiyor...

neyse uzattim

Marka gözetmem..Herhangi biryerden beğendiğim herhangi birşeyi alırım...

Mesela geçen gün izmitten çakma bir nike aldım 30 ytl :):)

Ayda 600 ytl maaş alıp 200 ytl kot'a 200 ytl ayakkabıya geri kalanıyla da muhtelif ''marka'' lardan t-shirt aldıktan sonra 3 ay boyunca kontür alamayıp ona buna ödemeli atıp,cebine sigara alamayıpta otlayan çok adama tanıyorum...

Ayda 600 ytl maaş alıp 200 ytl kot'a 200 ytl ayakkabıya geri kalanıyla da muhtelif ''marka'' lardan t-shirt aldıktan sonra 3 ay boyunca kontür alamayıp ona buna ödemeli atıp,cebine sigara alamayıpta otlayan çok adama tanıyorum...

Banamı laf sokuyosun :D Şaka bir yana çok doğru bir tespit :alkis: Nedir bu marka bağımlılığı anlamadım gitti.. Az çok tekstil sektörünün içindeyiz,yüzlerce lira verilerek satın alınan ürünlerin çıktığı atölyeleri bir görmelerini isterdim.. Neyse,herkesin kendi parası ve kendi zevki.. Sonuçta nede olsa tek tük bizde giyiyoruz..

bugünde cok afilli giyinmişim yawww bi baktımda

nike ayakkabı
puma kot
jackjones tshirt
çamaşır bjk store

bende kalite adammışımda haberim yokmuş:D:D

Banamı laf sokuyosun :D Şaka bir yana çok doğru bir tespit :alkis: Nedir bu marka bağımlılığı anlamadım gitti.. Az çok tekstil sektörünün içindeyiz,yüzlerce lira verilerek satın alınan ürünlerin çıktığı atölyeleri bir görmelerini isterdim.. Neyse,herkesin kendi parası ve kendi zevki.. Sonuçta nede olsa tek tük bizde giyiyoruz..

Estağfurullah Yavuz abi..Sadece gördüğüm kadarıyla bazı tespitlerde bulundum..Elbette her marka giyinen tüm parasını buna yatırıyor diye birşey yok..Özgür bir ülkede yaşıyoruz isteyen elbette istediğini özgürce yapabilir..Aynen dediğin gibi 150 milyonluk bir ürünün 50 milyonluk maliyeti yok..Ama etiket fiyatı vitrininde durduğu mağazanın tabelesında yazan isme göre tavan da yapabiliyor tabanda...

mavi
lcw
rodi

Hafta İçi : Altınyıldız - Damat's

Hafta Sonu : Lest Go - Tommy - Collezıone

Geri