hangi lcd alınır 2500-3500 arası

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bugraGT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hangi lcd tv ??

• SONY KDL-40W4000 40'' FULL HD BRAVIA LCD TELEVİZYON

Oy: 11 55.0%
  • PHILIPS 42PFL5603D/12 42'' FULL HD LCD TELEVİZYON

Oy: 2 10.0%
  • TOSHIBA 42XV500P 42'' FULL HD LCD TELEVİZYON

Oy: 2 10.0%
  • SAMSUNG LE40M87BD 40'' FULL HD LCD TELEVİZYON

Oy: 4 20.0%
  • SONY KDL-40D3500 40'' FULL HD BRAVIA LCD TELEVİZYON

Oy: 1 5.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
pzar günümü tamamen tv işine ayrırdım

sony 40w4000

panasonic plasma sizin tavsiye ettikleriniz

ama tesadüfen bide philips in üst modelini gördüm şuan piyasanın en iyi lcd si
gercekten diger magazalarla yanyanydı tv çok ayrıntılı inceledim hd yayının ynaı sıra satıcıdan normal uydu yayınınıda göstermesini istedim saolsun baya ilgilnedi

Philips 42 pfl 9603 modelini begendim tepkime hızı piyasanın en iyisi 100hz özelliiği var bunklar sayesinde plasmanın en büyük kozu olan tepkime hızını bile geride bırakmıs kontrastıda çok güzel yanlız şöle bi sorun var :9

fiyat listede 5200 uzun ugraşlar sonucu 4490 a indiik :) yinede bizim limitin
üzerinde oldugu için gelecek ay sonunna ertelidik sizlerede çok tavsiye edrim

evph42pfl9603.webp

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=152435&productid=evph42pfl9603#tablnk

Ben bir Lcd sever olarak size Panasonic PZ80 serisi Plazmalara bakmanızı tavsiye ederim. Fiyatlarıda sizin şuan düşündüğünüz fiyata yakın. ( İlk kez Plazma tavsiye ediyorum. ) Şahsi olarak Philips markasına pek sıcak bakan biri değilim ama 9 serisi tvleri genelde başarılı tvler oluyor. Birde size bu konuların yoğun olarak tartışıldığı donanimhaber.com sitesini tavsiye ederim. Umarım aklınızı karıştırmamışımdır. Gerçekten zor iştir HD tv almak. Bilirim.:good:

Gerçekten zor iştir HD tv almak. Bilirim.:good:

katılıyorum başkasına tavsiye verirken çok rahatca fikrimi verebiliyorum ama alırken karar vermek çok zor

bende eeski plasma severlerdendim kullanım ömrü elektrik sarfiyatı ve geleceginin parlak olmaması nedeniyle lcd ye karar verdim (phlips 9603)

piyasadaki bütün lcd lerden üstün panasonic in o plazmaları son çıkan 9603 haric

ilgilneen herkese çok tşekkür ediyorum

LCD iyidir plazmaya tercih ederim.marka olarak philips kullanıyoruz oldukca net ve canlı renklere sahip.samsunglarda aynı sekilde.sony biraz daha pahalı ve bu iki markadan cok bir farkı yok onun için ben olsam philips yada samsung tercih ederdim.onuda gider yerinde bakarak görüntüleir karsılastırarak alırdım.
kolay gelsin ...

ben gecen hafta sony d3500 u aldım tavsiye ederım full hd czunrlk iyi guzel yane 2400e aldım golddan.sonynin diger dedıgın modelle arasında sadece parlaklıkta 500-450 ye fark var birde contrastta...onlarda cok farketmez bence pekı bu farklar 1000 ytl fark edermi...bence sorusu bile komik 40D3500 iyi al bencefiyatta cok iyi

Son düzenleme:
hayırlı olsun sony de biraz öle az bişi konkrast farkı 1000 ytl usb giriş farkı 400 ytl

artık temmuz gele hayrola philips 9603 insallah :)

Geri