Hangi stop ?

Hangi stop ?

• Kullanılan toplam oy
    47
Stoplar arabaya gereksiz bir süs getiriyor. Orjinali gayet başarılı zaten.

Hella 3d bertone a oluyomuş :confused:

Ekli dosyalar

• hella1.webp
    hella1.webp
    34.3 KB · Görüntüleme: 26
fatih şunu araştırsana abi uyuyomuymuş,irmscher stopdan sonra bertonelere bunun yakışacağı düşüncesindeyim.
15135860r5r.jpg

15135860r5r.jpg

ben sana daha custom daha kaliteli durucak bir şey söyliyim farlarını açdır komple içini led li yap çok çok şık olur heleki geceleri bizim froumda burak arkadaşımız galiba vectra ya yapmışdı..

a3 lerin hazırı var öyle satılan.. bence güzel olur sonuçda senin arabana has özel bir şey olur el emeğide olur değerli olur.. öyle ucuzada patlamaz kaliteli led alsan farcıya yaptırtsan gene işçiliği osu busu herhalde 200-300 arasına gelir benim tahminim.

böyle ledle farklı şekillerde verebilirsin gece çok hoş bir görüntü oluşur

2008-Honda-Civic-Arka-LED-Stop__18407931_4.jpg

Bu tip bir şeyden bahsediyorum sanırım arabana çok yakışır.. hiç olmassa çakma çukma farlar değilde orjinal farlar arabanın üstünde durur yarın öbür gün orjinale çevirmek istersen gider 1 takım orjinal farından alırsın..

picture239q.jpg

Son düzenleme:
çok net ya orjinal ya da
Irmscher

Peki led uygulaması yerine, sinyal ve geri vitesin sarı ve beyaz renklerini, siyah folyo, boya vs. yapılsa..? Yani üst ve alt kısmın arasındaki 2 şerit siyah yada siyaha yakın bi renk olsa..? Resimdeki kayserili bi bertone a uygulanmış..

Ekli dosyalar

• stop.webp
    stop.webp
    13.2 KB · Görüntüleme: 24
Bence ne led'e gerek var,ne de son mesajında söylediğinize...

Stoplarınız gayet hoş bence... Ama orjinal stoplarınız üzerinde değişiklik yapacaksanız bence kazalı bir Bertone'dan stoplarını alın ve onlara yapın. Orjinaller kalsın bir köşede..

Fatih kardeşim bende sana bunu önerecektimki arkadaşlar önermiş..

Canlısını gördük,inceledik ve demem o ki depo bu işte bir numara,zaten biliyorsun orjınal ekipman üretir,o sebeple bir sonar junyandan kalite olarak çok üstündür.Ve canlı canlı görerek diyebileceğim yıllardır astra g için oturaklı asil ve güzel bir led li stop yoktu sonunda yapmışlar.Kesinlikle öneririm bulup bir de sen bak bence diğerlerini direk eleyeceksin.

15135860r5r.jpg

Geri