hangi vectra b daha az km yapmış?

benim cdx 78.500 km de :)

Forumda 7000 kmde vectra b var. Sıfır gibi.

RAKAMLA 7000

YAZIYLA : Yedi BİN :D
yok canım daha neler.kullanılmamışmı bu araba yıllardır.link verirmisin şu arabayı bi görsek.

yok canım daha neler.kullanılmamışmı bu araba yıllardır.link verirmisin şu arabayı bi görsek.

Forumun çökmesiyle o aracın konusuda gitmiş. Hatırladığım kadarıyla araç 98 model lacivert'ti. Sahibi yaşlı biri yıllarca garajda bekletmiş. İçi dışı sıfır gibi bir arabaydı resimlerde gördüğümüz kadarıyla.

ben 24 binde b1 görmüştüm o da lacivertti. belkide o araçtır :D

Forumun çökmesiyle o aracın konusuda gitmiş. Hatırladığım kadarıyla araç 98 model lacivert'ti. Sahibi yaşlı biri yıllarca garajda bekletmiş. İçi dışı sıfır gibi bir arabaydı resimlerde gördüğümüz kadarıyla.

abi yanlış anlama seni yalancı durumuna düşürmek gibi düşünme sakın...
ama çelişki var sanki.. o aracın sahibi yaşlı biri ise bu forumda ne işi vardı :D

evet arkadaşlar bende gödüm forumda. üye arkadaş yaşlı birinden almıştı aracı. resimleride vardı. km çok düşüktü ve araç sıfır gibiydi....

abi yanlış anlama seni yalancı durumuna düşürmek gibi düşünme sakın...
ama çelişki var sanki.. o aracın sahibi yaşlı biri ise bu forumda ne işi vardı :D

Keşke konu silinmemiş olsaydı. Yaşlı biri derken ilk sahibinden bahsediyordum. Yeni sahibi bu foruma üye bir abimizdi.

Geri