hararet 100 oldu nedendir:!

farkedermi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardım ..........!!!!

bugun akşam iş cıkışı 1,7 dti var bende dur kalk faslada yapmadım klimada acık degil normalmi sizce eyv

ben dort yıldır vectra kullanıyorum degıl 100 90 ı hıc bır sekılde gormedım bır sıkıntı olmasın aracınızda

normalde dün agva yolculuyu yaptım aynen senin dedigin gibi bülent kardeş 90 bile zor gördüm ama bugun herhalde ondandır radyatör suyunun biraz fasla koymuşum ondan olurmu acaba

Bende de oldu aynı olay. Muhtemelen soğutma suyun eksilmiştir. Bununda çeşitli sebepleri olabilir. Mesela benim su devirdaim motoru çatlamış. Su akmış ordan. Allahtan erken farkettim. Şu an araç serviste.

ben dort yıldır vectra kullanıyorum degıl 100 90 ı hıc bır sekılde gormedım bır sıkıntı olmasın aracınızda
Bende senelerdir vectra b kullanıyorum sıkışık trafikde az bir süre kaldığımda hararetim hemen 100'ü bulur.Sizin nasıl böyle anlamadım.Acaba sorun bende mi.

sogutma suyu denilen olay su ileve edilen beyaz kap degilmi başka nerden su konuluyo bu melete ben anlamıyorum ::)

yardım ..........!!!!

Havalar artık ısınmaya başladı, bu nedenle kırmızı ışıkta beklerken, yoğun trafikte ilerlerken hararet yükselebilir. Burada önemli olan hararet yükselince fanın devreye girip girmemesidir.

Bu arada; 01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Bende senelerdir vectra b kullanıyorum sıkışık trafikde az bir süre kaldığımda hararetim hemen 100'ü bulur.Sizin nasıl böyle anlamadım.Acaba sorun bende mi.
Yaz kış trafik olsun olmasın aracı sıkıştırsam bile 90ı geçemedim bende..

Geri