hava debimetresi sorunu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aytac55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hava debimetresi bozuk olarak kullanmanın ne gibi sakıncaları vardır varsa hangi parcalara olur

araç fazla yakar. zengin karışım karbon birikimine neden olur. bu da egr arızası ve uzun vadede katalizörde tıkanmaya yüz tutma gibi sorunlara neden olur. bujiler de islenip zarar göreceğinden buna bağlı sorunlarda da ilerleme olacaktır. sakın ola debimetrenin yan sanayi olanını taktırmayın.

niye bzuk kullanıyosunki yan sanayi 100 lira orjinali 200 lira

aynı arıza bende de olmuştu yan sanayi taktıdım şu ana kadar bi problem yok, bu parçanın arızası yakıtı artırdığı gibi çekişide çok etkiliyo

üzerindeki kodu yazarsan yardımcı olmaya çalışırım örneğin:232 0800... gibi bir numara vardır üzerinde onu yolla ben sana fiyatını öğrenirim

günlerdeir 98 cdx 2.5 aracıma yan sanayi hava debimetresi arıyorum. ne internette, nede sanayide bulamadım. Orjinali var oda 480 Tl. Ama bu kadar parayı veremem. yan sanayi veya sağlam çıkmasını arıyorum. Yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

bulunduğunuz ilde bosh car servis varsa yardımcı olurlar.veya internetten mailde atabilirsiniz.bana servis 450 lira fiyat verdi bosh car servisten 190 liraya aldım.orjinal parça ve garantili.

Selam
Olimpik marka yan sanayi hava debimetresi 225 tl ye var.İsteyene gönderebilirim.Saygılar.

Geri