hava filitresi ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aSiCeM
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

açık hava filitresimi yoksa kutu içi olanımı?

• Kullanılan toplam oy
    28

aSiCeM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba

teknik konularda bilgim olmadığı için sizlere danışıyorum sizce arabaya açık hava filitresimi takılması daha performans ve yüksek devirlerde güzel ses verir yoksa kutu içi takılmasımı:confused: şimdiden çok teşekkürler...

hava filtresi ile ilgili tüm gerçekler başlıklı bi konu olcak sabit iyice oku derim
ve açık tip derim,
tabi güzel montaj ile ;)

kutu içi filitrenin orjinalı ile hiç bir farkı yokmuş die okudum test verileri ile kanıtladıklarını söylüyolardı forumların birinde. hava direnci aynı kalmış. o yüzden acık filitre+72

açık tipte alt devirler ölü kalıyomuş...

hiç bulaşma bu işe arabanı olduğu gibi kullan acık hava flitresi ses felan vermiyor ( vectra b için soylüyorum ) hikaye yüksek devirlerde belki az bişeyler verir onun dışında sadece sıcak hava emiyor.
uygun bi air intake kit bulursan belki olabilir.

hiç bulaşma bu işe arabanı olduğu gibi kullan acık hava flitresi ses felan vermiyor ( vectra b için soylüyorum ) hikaye yüksek devirlerde belki az bişeyler verir onun dışında sadece sıcak hava emiyor.
uygun bi air intake kit bulursan belki olabilir.
ses olarak öle ahım şahım deil ama hoşuma gitti tok ses vermesi bide bu air intake kit nedir? bilmediğim için soruyorum ne işe yarar :confused:

air intake kit fiyat olarak pahalı olur ama verim olarak en iyisi
adı üstünde kit borusu kazanı filtresi herşeyi içinde araca cuk diye oturur sıcak hava yalıtımı vardır...

ıngılızler kutu ıcını tavsıye edıyor :D

Geri