Hava filtresi ile ilgili tum gercekler

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acık hava filtresi eger ses gelsin diye gazı köklemessen yakıtı azaltır bizzat denemiştir.. ama ben filre varken rahat kullanamıorm sanki devamlı motoro toz kacıomus gibi hissediorm =)) ki alakası yok bendeki ruh saglıgıyla ilgili bişi galiba :D filtre kaliteli olcak mümkünse kit olcak kit didilse adam gibi ayarlancak sabitlencek.. okadr :D
bu arada firarisevdam eger egsozun yeniyse ses cıkmaz yeni takılan egsozdan o yüzden duymuyo olabilirsin egsoz sesini filtrede bastırır o az cıkan sesi biraz zamn gecsin ozamn ötmeye basalr egsoz

yapiressami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..bütün yazıları okudum kafam çorba oldu .... araç daha canlı olacak diye takılmıyomu bu alet adı performans hava filtresi değilmi bunun ..güzel ses vericekse bu zabazingo daha atak olacaksa..çok değilde bi ince yakıt artışı olabilirse neden taktırmayayım...:confused: ama alıp pişman olan ertesi gün söken var şimdi o nası bişi ...bi dünya yazı yazılmış matematiğim o kadar iyi değil benim :( benimde istedğim bişeydi ama yaa şimdi ben hava filitresi taktırayımmı taktırmayayımmı :confused: :confused: :confused: :confused:

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o senin bilicegin iş .. zararı olmadıgını söylüo herkes, benim tek emin olmadıgım konu motora zararı varmı yokmu, yakıt konusunda eminm eskisi gibi kullanırsan daha az bile yakar ama ses cıksın die üst devirlerde dolasırsan ozamn cok yakar tabi

yapiressami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
green kutu içi performance hava filtresi taktım slipfire bujiler arabam artık alt devirlerde daha canlı pişman olmadım memnunum...

savagi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hala kararsızım filtre taksam mı takmasam mı :(
taksam bile açık mı kapalımı?