havada karada denizde kim kimi gördü bakalım :D

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ulash34
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bnde H.içi Şişli H.sonu B.Çekmecedeyim 34 BJ 0424 Plaka Görürseniz düütleyn :)

34 msm 89 plakalı siyah astrayı sık sık görüyorum bi ataşehir istikametinde bi caddede.en son bikaç saat önce sahilyolunda denk geldim:)

benı kımse gormedı :) ben goruyurm ama benı kımse tanıyor cunku dıkkat edıyurm araclara hatta benle gazlıyanlar bıle oluyor ozellıkle astra h cılar kırmızı golf 4 kullanıyurm bılgınız olsun gazlamayın benle yaa slm vermek ıstıyrum gazlıyorlar sonrada gecılınce gelmıyorlar arkamdan ne ıs anlamıyurm bunlarıı sadece slm vermek amac :)

böyle bir konu yok sanırım eger varsada ö.dilerim evet arkadaslar yolda sagda solda kim kimi gördü bakalım...

ben geçen hafta cortezi gördüm abdi ipekçi yolunda selam verdim ama hanımı çıktı :sorry:

dünde gördüm aracnı siyah jantlarıyla :D

büyükçekmecede bi arkadasla kafa kafaya geldık üyemi degılmı bilinmez artık :D gri tamponlu faln bi corsa.

bu arada bnm keskin kt4 ler satıldı :/ plakam 34 uk 204.. b.köy yeşilköy kumburgaz o taraflardayım yenibosna çobançeşme

hehehe ben varken denk gelemedik :)

msm 89 u hergün görüyorum Maslakta ikimizinde iş yeri :)

ben her akşam iboyu hakanı, calibralarımızı mavi gsi ları .. opel garajı görüyorum batıkent ve cunhuriyet fırını sularında...:) Biz ankaralılar sık sık görüyoruz birbirimizi..çok büyük değil zaten ..

17.06 saat 22,30 gibi fatih üniversite hastanesinin 100 metre gerisinde buğra&gt sini gördüm yarım saat sonrada aoç de buluşmuş olan opelcileri gördüm :))

26 SF 014 Eragon'u gördüm sellektor yaptım ama beni görmedi :)

Bugün Bostancıda yine Beyaz Bir corsa Gördüm Üzerinde Mavi İki Tane Şerit Vardı Bagaj kapagının tavanında opelim.net stickerı vardı kim bilmiyorum ama:D:)

34 ESJ 34 göztepeden bostancı istikametine doğru E-5 den gidiyordu biraz önce :D

Geri