Havalandirmasina Parfum Koymak Isteyenler RESİMLİ

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MOKIA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Diyecek laf bulamıyorum, ilginç ama mantıklı gibi.

Polen filtresi parfüm

ben amatör bi deneme yaparak polen filtresine bu havalandırmaya takılan oto parfümlerinden döktüm 1 ay falan süperdi sonra filtre kirlendikçe etkisi geçti

Polen fitresine parfüm dökmeyin arkadaşlar.
Polen filtresi karton gibi gözenekleri tıkanıyor.
Kanaldan hava geçişini etkiler.

bence her iki yöntemde iyi değil. mesela 1. yöntemde sıcak havada hemen erir ve kötü bir leke bırakır. 2. yöntemde ise araba temmuz sıcağında güneşte kalsın, bir bomba gibi patlar.

ellerinize saglik

bence her iki yöntemde iyi değil. mesela 1. yöntemde sıcak havada hemen erir ve kötü bir leke bırakır. 2. yöntemde ise araba temmuz sıcağında güneşte kalsın, bir bomba gibi patlar.

Dediğin olmaz çünkü ikisi de güneş yüzü görmeyen kör noktalar.

Bi çok insan torpidosunda göğüs parlatıcı vs benzeri kutulardan taşıyor.
patladığını duydunmu hiç...

Belki JEL in erime scaklıgı oda scaklığına yakın olduğundan o eriyebilir ama koyarken de o düşünülerek konulabilir. Yada jel yerine sıvı parfüm konabilir.

Ayrıca Discovery cahanelde bu dediğin araç içinde patlama olayı test edildi.
kutu uzun süre kızgın güneşin altınca camın önünde bekletildi olmadı.
En son olmayınca parlak yansıtıcılar ile filan yapay olarak artırıp patlattılar.

surekli parfum kokusu gelmesi bence iyi degil 2. yontemdede fan acik oldugu surece hep koku gelicek yani icerideki havayida devir daim ettirsek disaridanda alsak surekli parfum kokusu gelicek, cikarma kapatma sansi kolay degil tekrardan sokmek gerekir, benim gorusum surekli iceriye parfum kokusu girmesi hos degil yonunde, ama paylasimi ve emegin icin tesekkurler.

surekli parfum kokusu gelmesi bence iyi degil 2. yontemdede fan acik oldugu surece hep koku gelicek yani icerideki havayida devir daim ettirsek disaridanda alsak surekli parfum kokusu gelicek, cikarma kapatma sansi kolay degil tekrardan sokmek gerekir, benim gorusum surekli iceriye parfum kokusu girmesi hos degil yonunde, ama paylasimi ve emegin icin tesekkurler.

sonuç : kısa yoldan kanser

Arkadaşlar ya okumadan, yada öylesine yazıyosunuz.
Fan açıkken sürekli parfüm üflemiyor. Daha önce kullanmadıysanız ayarı var
9-18-36 DAKİKA ARAYLA KOKU ÜFLER. Dilerseniz manuel tuşuna basarak üfletebilir.

Parfüm duşu almıyosunuzki ne kanseri, Sürekli parfüm üfleyeceğine nerden çıkardınız.
bu cihazı evinde iş yerinde kullanan herkes kanser olurdu : )
yatak odalarında bile kullanılıyor.

Geri