Hepinize Teşekkürler

yav şaşırdım başlığı görünce benim bir faydam olmamıştır amma arabanı güle güle kazasız belasız kullan kopma buradan toyoti aldım diye :)
onuda sattırır bmw aldırırız:D:D:D

Hayırlı olsun abi, aracı merak ettim varsa fotoğraf atarmısın buraya..
Güle güle kullan..

Hayırlı olsun abi, aracı merak ettim varsa fotoğraf atarmısın buraya..
Güle güle kullan..

Ahmet kardeş henüz foto çekme fırsatım olmadı. bugün kayıt plaka vs. işlerle uğraştım en kısa sürede foto koyarım.

İlk izlenimim astra G ile kıyasladığımda. Süspansiyonlar daha yumuşak Ancak 2011 corolla 2004 astra G den daha fazla Lastik sesi alıyor , Yalıtımı hiç begenmedim.

Ahmet kardeş henüz foto çekme fırsatım olmadı. bugün kayıt plaka vs. işlerle uğraştım en kısa sürede foto koyarım.

İlk izlenimim astra G ile kıyasladığımda. Süspansiyonlar daha yumuşak Ancak 2011 corolla 2004 astra G den daha fazla Lastik sesi alıyor , Yalıtımı hiç begenmedim.

En azından aldığın araca DÜNYANIN EN MÜKEMMEL ARABASI gözüyle bakmayıp, eksi yanlarını da yazabildiğin için sana saygım sonsuz abi...

Keşke herkes senin gibi objektif olabilse...

Mustafa yeni aracın hayırlı olsun, iyi günlerde kullan.

Teşekkür ederim savaş abi. yaklaşık 150-200 km yol yaptım yalıtım eski aracım astra G den daha zayıf diyebilirim. diğer yönleri şimdilik iyi gibi .

savaş abi yılda yaklaşık 8-10 bin km yol yapıyorum sence LPG takayımmı . araç şuanda 23.500 km de. Yoksa bir müttet böyle binip aracın herhangi bir sıkıntısı olup olmadığından emin olduktan sonramı takayım. Ayrıca muayene bitmesine 1.5 sene var LPG taktırsam işletmeyeceğim, işletmeyincede kaskosu var her hangi bir durumda kasko sıkıntı çıkartırmı.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:01 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:58 ----------

Birde bi toyota formuna üye oldum, malisef hiç aktif bir site değil bşey yazıyorsun 2 günde 1-2 yorum ancak geliyor.

Hayırlı olsun.
ALLAH gazasız, belasız kullanmak nasip etsin.

Geri