Her Telden Her Dilden Biraz Da Kaynatalım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kafa dendi adamlar ile yerinde olacak ki tadı olsun burada daire olan arkadaşlar entel :D bunlardan cacık olmaz ;)

Merak etme sadece ora değil burada aynı,bir başka iş var orayla görüşeceğim uyarsa kaçacağım..Sigorta işi stres yüksek sorumluluk yüksek,iş yoğun eleman problem burada...Ofis işi beni fena kanırttı..

Merak etme sadece ora değil burada aynı,bir başka iş var orayla görüşeceğim uyarsa kaçacağım..Sigorta işi stres yüksek sorumluluk yüksek,iş yoğun eleman problem burada...Ofis işi beni fena kanırttı..

Hadi hayırlısı o zaman... ama şu bir gerçek insanı oturmak inşaatta çalışmaktan daha çok yormakta... bana öyle geliyor...

kesinlikle , birde huyum kötü daralıyorum moralim bozuluyor..hareket yok,olursa diğer iştede oturcam ama hareket ederken :)

İnsanın zaten beden yorgunluğu uyuduğunda geçer sabah dinç bir şekilde kalkar ama insanın kafa yorulduğunda sabah yatağından kalktığında mal gibi oluyor :)

kardeş sen çalışmıyormusun yahu? birde adama laf söylüyosun. sen benim elemanım olsan varyaaaaa :D karın tokluğuna 14 saat çalıştırırdım seni :)

heyaa
iş öylede yetişmeyecek böylede :D
napim bende sardırıyom buraya,face m de yok :)
işe başladığımdan beri mesaj sayım tavan yaptı,her konuya giriyom :D
ama iş çok yoğun :D

:D :D valla antalyada kokoreç yiyenin ya aklı yoktur, yada ağzının tadı :) ölüme tam teşebbüs ya :)

Geri