Her Telden Her Dilden Biraz Da Kaynatalım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aaa bak şimdi olmadı :) ülke olarak yeşillik severiz orman severiz birine odun vermeyi severiz bak opelim net sitesinde dahi ikonlarda ve var :sopa::sopa::sopa::sopa:

:kop::kop::kop::kop:

TR de en az oynanan spor beyzbol ama en çok beyzbol sopası satılan ülke TR

ne yalan söyleyeyim bende de paspasları çırpmak için 25 lik tesisat borusu var. :rakir:sadece paspas çırpmak içinn :dil:

Şimdi bir gün yolda çevirme var. Benim reno da bir odun var ama sorma gürgen ağacından masa bacağı :D neyse polis çevirdi dikkatini çekti ya arkadaş hiç oldu mu dedi? Tabi ben farkında değilim. Nasıl polis bey dedim. Bey efendi şimdi bu odundan sana ceza kesesim var dedi :D

Bende siz yanlış anladınız o odunun amacı gaz tedalı olarak kullanmak dedim :D yürü git dedi. :D polis bey benim aracım elden kullandım için gaz teli sürekli kopuyor o yüzden koptuğunda en yakın yere kadar bu odunu gaz pedalım da kullanıyorum dedim heheheheheheheh

Hadi yaw dedi o kadar yani :D

bende rambo bıçağı yakaladı,dedim abi kamptan döndük ebe hübe....

yemedi :D söylediğini demiyorum.. ktrrrrrrrrr leyn kamp bıçağımı bu diye...

iş koydu piçağıma :D

Ucuz yırtmışsın benden söylemesi yanaktan makas olayına kadar gider di bu iş :rakir:

bende rambo bıçağı yakaladı,dedim abi kamptan döndük ebe hübe....

yemedi :D söylediğini demiyorum.. ktrrrrrrrrr leyn kamp bıçağımı bu diye...

iş koydu piçağıma :D

Caner işin şakası bir yana yeminle benim arabaya bir baksalar derinlemesine değil yüzeyinden sol kapı içinden itibaren biber gazından başlar bıçak ile devam eder sol yolcu koltuğunun altında satırdan iş biter :D

Beni deliğe tırkarlar OPELİM NET de rahat eder hehe

Geri