Her Telden Her Dilden Biraz Da Kaynatalım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
devletin tüm gelir sağlayan birimlerini sattılar özelleştirdiler. şuanda devletin vergiler dışında hiçbir geliri kalmadı. oyüzden elektrik, su ,d.gaz, benzin, mazot, zammı olarak bu geliri bizim sırtımızdan kazanmaya çalışıyor.
avrupa ekonomisi küçülürken türkiye büyüyor diyor ya sn. başbakan!
devlet okadar dara düştüki hazine arazilerini satışa çıkardılar. 20 senedir satışı yapılmayan yerler satılıyor. neden? sırf meclisin mercedeslerinin parasını ödemek için. haram zıkkım olsun. mezar olsun inşllh.

İşte millet bunun bilincinde değil. Bu ülke kolay kazanılmadı. O Çanakkale de yatanların vebalini kimse ödeyemez. Ama adamlar har vurdu harman savurdu geçenlerde bir haber içinde utanmadan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ün mal varlığı hakkında konuştular...

Kendileri gemicik alıyor ama kimsenin sesi çıkmıyor utanma da kalmadı...

gözümüzün içine baka baka bizi .... yorlar......!!!!
bizimkiside kaçamıyorsan zevk almaya bakacaksın modu :D

abi sanada bakıyom bi kurtlar vadisinden çıkıyosun bi behzat ç den birde lpg den :D

bu akşamda yok moralim bozuk zaten :(

abi sanada bakıyom bi kurtlar vadisinden çıkıyosun bi behzat ç den birde lpg den :D

bu akşamda yok moralim bozuk zaten :(

Ama Caner beni biliyorsun LPG konusu oldu mu dayanamıyorum dalıyorum :D Kara belma şimdi 80 KM de ama gaz lambası ikiye indi :D

seni dizelci yapcam :D
veya gidip 1.2 beeenzinli polo alcaz...senin arabanın gazda yaktığından az yakmazsa neyim... :)

Geri