Her Telden Her Dilden Biraz Da Kaynatalım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Beş günlükler tutar ama uzun vade de iş biraz zor. Ama şu gerçek ki mevsimler birbirine girdi. İlkbaharı tam yaşamadan direk yaza zıplıyoruz. Sonra sonhabar olmadan direk kışa iki mevsim arada kaynadı gitti.
Son yaşanan depremler ve yanar dağında patlaması gibi doğal felaketlerin yaşanması çok kötü. Bilimadamlarna göre bu felaketlere güneş ve ay tutulmalarının etkisini blimsl etkinliği yok. Son tutulma olayıda daha ziyade felaket bölgesinde yaşandı, hal böyle olunca nekadar kabul edilmesede etkilendiğinin kanıtı gibi .Artık günlük yaşantılar kaynamalar ve kaymalara gebe.:mad:

Son yaşanan depremler ve yanar dağında patlaması gibi doğal felaketlerin yaşanması çok kötü. Bilimadamlarna göre bu felaketlere güneş ve ay tutulmalarının etkisini blimsl etkinliği yok. Son tutulma olayıda daha ziyade felaket bölgesinde yaşandı, hal böyle olunca nekadar kabul edilmesede etkilendiğinin kanıtı gibi .Artık günlük yaşantılar kaynamalar ve kaymalara gebe.:mad:

Geçenlerde bu depremler konusunda genişçe bir araştırma yaptım. Büyük depremler olmadan önce uçak kazalarının gözle görülür şekilde fazla olduğu şeklinde bir yazı okudum. Ve baya sağlam dayanakları vardı. Bu son yaşanan depremden önce de hatırı sayılır uçak kazaları meydana geldi. Ve sonrasında işte 7.9 büyüklüğün de bir deprem.

Geçenlerde bu depremler konusunda genişçe bir araştırma yaptım. Büyük depremler olmadan önce uçak kazalarının gözle görülür şekilde fazla olduğu şeklinde bir yazı okudum. Ve baya sağlam dayanakları vardı. Bu son yaşanan depremden önce de hatırı sayılır uçak kazaları meydana geldi. Ve sonrasında işte 7.9 büyüklüğün de bir deprem.
Konu araştırdığın gibi gündemde bana yaşanalar tesadüf gibi geliyor ama ilişkilide olabilir.ALLAH sonumuzu hayırlı etsin.:mad:

Konu araştırdığın gibi gündemde bana yaşanalar tesadüf gibi geliyor ama ilişkilide olabilir.ALLAH sonumuzu hayırlı etsin.:mad:

Ülkemizde yaşanan büyük deprem misal ondan önce yaşanan olaylar. Gerçekten doğa insanlardan bir şekilde intikamını fazla fazla alıyor. Çünkü biz insanlar doğanın canına okuduk ama buna karşın bir şey olmaz diye düşünen insanlara doğa tüm acımasızlığı ile bedel ödetmeye devam ediyor.

Hayırlısı ile ramazan bitse idi ne uyku düzeni kaldı ne iş...

Şaşarım zenginlerin haline yalan dünya da varlık bolluk içinde yaşarlar ödüllerinde fakirler gibi hesap verirler :D

Havalar soğudu, sıcak dumanı tüten bir bardak salep yanında çıtır gevreğe ne dersiniz.;)

Şimdi çıksa biri sen bir ıssız adaya gideceksin yanına ne almak istemezsin dese sanırım ilk söyleyeceğim şey bir bayan asla derdim :D

Hayırdır nadir bey bu yılgınlık niye? şah damarına basılmış gibi...

Geri