Herkes izlesin Tüm opelciler bir facia-BAZEN UTANIYORUM

Cörsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.haberler.com/video-haber/video.asp?id=2324087

-Tüpü baglayan lpg ciyi
-Varsa yakıt hortumunu baglamayan tamirciyi

-KAZANI TAŞIYANI TAŞITANI buna izin vereni idam etmelisin

Yada yakmalısın

Sinirim çok bozuldu...
Bızım yolumuza 10 yıldız araba yapsalar 10 u da dayanmaz

Çok agırıma gitti.Rüsselsheimde 1.ci sınıf üretil sonra ikinci sınıf bir dünya ülkesinde

Bozuk yol -cahil şöför- yetersiz zihniyet-cahil tamirci dörtgeninde bu hale gel..

Allah rahmet etsin.

Sinirlenme arkadaş bunlar en doğal şeyler... teröre şehitten çok trafiğe kurban veriyoruz.. trafikten bahseden var mı?? kader.....

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haber gerçekten çok üzücü, malesef ki bütün suç kamyon şöförünün olmasına rahmet cezasını başka insanlar ödüyor. Fakat benim anlamadığım konuyu acan arkadaş bir çok kişi için gereksiz hakaretlerde bulunmuş ki Lpg'nin montajını yapan kişinin veya yazdığı diğer şeylerin ne alakasın var. Araç Lpg var diye mi yanmış yoksa hortumu bağlayan yüzünden mi? Kazadır bu dünyanın her yerinde olur bunun ne 2. Dünya ülkesi olmakla nede Lpg ile nede başka birşeyle alakası var tamamen insan hatası başkada birşey değil.
Yinede çok üzücü bir durum. Araçlarımızı kullanırken çok fazla dikkatli olmamız ve aslan kendimize çok güvenmememiz gerekiyor.

Ahmet Altınçubuk

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haber gerçekten çok üzücü, malesef ki bütün suç kamyon şöförünün olmasına rahmet cezasını başka insanlar ödüyor. Fakat benim anlamadığım konuyu acan arkadaş bir çok kişi için gereksiz hakaretlerde bulunmuş ki Lpg'nin montajını yapan kişinin veya yazdığı diğer şeylerin ne alakasın var. Araç Lpg var diye mi yanmış yoksa hortumu bağlayan yüzünden mi? Kazadır bu dünyanın her yerinde olur bunun ne 2. Dünya ülkesi olmakla nede Lpg ile nede başka birşeyle alakası var tamamen insan hatası başkada birşey değil.
Yinede çok üzücü bir durum. Araçlarımızı kullanırken çok fazla dikkatli olmamız ve aslan kendimize çok güvenmememiz gerekiyor.

Ahmet Altınçubuk
kesinlikle. bu araçta lpg olmasa bile yanma riski çok fazla aracın ön tarafı zaten yok olmuş bir durumda. yani benzinlede olsa yanarmış. çok üzücü bir durum ama hani neredeyse alıştık diyebiliriz.

_berkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç vectra c.araç lpg li olduğu için yanmış , benzinli olsa yanma ihtimali daha az olurdu ne kadar iyi motaj yapılırsa yapılsın lpg daha çabuk tutuşur tonlarca kg hızla vuruyorsunuz ben bu yüzden taktırmıyorum..çok kötü bir kaza allah kimsenin başına vermesin, allah rahmet eylesin günahlarını affetsin

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eren beyin verdiği linkteki haberde sadece aracın Lpg'li olduğu belirtilmiş. Lpg yüzünden yandığı söylenmiyor, eğer başka bir haberde öyle söylendiği ve gerçekten bu yüzden olduysa diyecek birşey yok, ama bence yinede bunu Lpg'ye veya bunun montajını yapan insana veya yol koşullarına bağlamanın manası yok. Otomobil kullanıyorsan dikkatli olacaksın bunun başka bir seçeneği yok. Tabii birde yazgı meselesi var ki bu zaten tartışma konusu bile değil.

Ahmet Altınçubuk

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç vectra c.araç lpg li olduğu için yanmış , benzinli olsa yanma ihtimali daha az olurdu ne kadar iyi motaj yapılırsa yapılsın lpg daha çabuk tutuşur tonlarca kg hızla vuruyorsunuz ben bu yüzden taktırmıyorum..çok kötü bir kaza allah kimsenin başına vermesin, allah rahmet eylesin günahlarını affetsin
lpg den dolayı yandığını nerde okudunuz merak ettim. ayrıca lpg mi daha çabuk yoksa benzin mi daha çabuk tutuşur bunun karşılaştırmasını neye göre yapıpda lpg daha çabuk tutuşur sonucuna vardınız.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne alaka lpg bır kaçak halınde zaten hemen kristalleşir yanma sansı yok yanı arabanın ;)

onder83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıyla yapılan testlerde lpg tüpü 1000 dereceye kadar patlamadı..bunu araştırırsanız göreceksiniz.yani benzinle lpg nin bu şekilde kıyaslanması yanlış.sonuçta bir çok benzinli aracın yandığını biliyoruz..
hatta ben biliyorum durup dururken elektrik kaçağından benzinli araba yandı mahallemizde.lpg de benzin de sonuçta bir akaryakıt

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bencede ne alakası var tüple sizin paranız çoksa taktırmayın tabi birilerinin benzin alması lazım:D